1. 1.
    bir kadının, bir ilişkide en çok istediği şey belki de bu. ona sadece sarılıp beraber yatacak erkeğin varlığını bilmek, birbirini hissedecek kadar yakın iki bedenin, sevdiğinin varlığı.

kadınlar da sevişmek isterler, sarılıp yatmayı daha çok isterler. herkes sevişir ama sadece sarılıp yatan adam aşıktır.
    7 ... neden hagi
  2. 2.
    Asla yapacağım şey değildir, o kadar da büyük konuşuyorum. Bir çadırda, kanepede falan mecbur kalırsam ayaklı başlı yatarım en fazla.
    1 -6 ... bendoktordegilimhekimim
  3. 3.
    bütün sözlük erkeklerinin hayalidir.
    1 ... gold tab gibson
  4. 4.
    (bkz: harun abi gene mi sensin)
    -1 ... huni kolisi
  5. 5.
    Bunu yalnızca sevdiğiniz insanla yapınca güzeldir. Kokusu, sıcaklığı, nefes alışverişi ve onun kollarının arasında küçücük hissetmek size güven duygusunu yaşatır sonuna kadar. Arada üstünüz açık mı diye kontrol ediyor ve bir iki öpücük konduruyorsa tadından yenmez. Ama gel gelelim ki zamanı gelince Yok olacak her güzellik gibi bu Da vakti dolduğunda geçmişin tozlu sayfalarına karışır. Sanki hiç yaşanmamış gibi binlerce hatıra arasında yerini alır ve orada küflenmeye başlar. Değil mi ki ayrılıklarımız koşar adım ve kavuşmalarımız ağır aksak...
    21 -1 ... serrano
  6. 6.
    Eğer cinsiyetiniz erkekse sıkıntı.
    5 ... eskilerden biri
  7. 7.
    o erkek sevdiğim adamsa tadından uyunmaz eylem. nefesini ensemde hissetmeyi hatta horlamasını bile özledim. *
    5 -1 ... wherenick
  8. 8.
    Peluş ayıcığa sarılıyorum ben. Daha iyi. Tavsiye ederim. Evet.
    6 -1 ... milimlik
  9. 9.
    ihtiyaçtır.
    öyle derindir ki hatta; herkesle yapabilirsin gibi gelir, o yüzden önüne geleni hoş görürsün.

yapılmaz ki. rahat edemezsin. pek çok insan buna değer değildir.
    yüzünü okşamak bile boğazını düğümlüyorsa işte o zaman sarılıp uyurken gerçek huzuru bulursun.
    başkalarıyla değil.

çıkmadı ki karşımıza!
    o yüzden 3 yastık, bir ayıyla yatıyorum. öneririm.
    11 -2 ... lavandula
  10. 10.
    bir erkek olarak söylüyorum ben kız olsam hiç zevk almazdım o ne lan puh amk. kızlar pembe narin tatlı şirin ceylan iken sarılması çok güzel iken erkek dallama gibi.
    ... uyandigim ruyadan uyanamiyorum