bugün

özellikle köy yerlerindeki nerdeyse her kızdır kendim köyde doğup büyümüş biri olarak çok net bir şekilde söyleyebilirim bunu. sadece şehirli olup parası ve elinde işi olması onu tamamen evlenilecek kişi haline getirmektedir. acaba geçmişi ya da kişiliği nasıl kimsenin umrunda değil yeter ki beni şu köyden kurtarsın anlayışı var. ha çok mu haksız galiba kendince kurtuluşu bunda görmektedir. işte bunlar türkiye nin taşra gerçekleridir. işte bunlar yarının mutsuz aileleridir.
Emina Sandal.
Çevremde de Var böyle tipler. Para statü benim için de önemlidir ama kendim için yani benim Param olsun statüm olsun severim böyle şeyleri. Fakat Birinin parası ve statüsü için evlenmek asla yapılabileceğim bir iş değil. Nerde aşşkk, nerde sevgi, nerde huzuur,mutluluk.
hayat dizilerdeki gibi toz pembe değil malesef.
Yok öyle hikaye davul bile dengi dengine.
iyi ediyor sömürsün iliğine kadar.
Ileri ki yıllarda bol nafaka alarak boşalacak kadın olacakdır.
Akıllıdır.
Bana uzak olsunlar da her ne yarrağımı yerlerse yesinler AMK!..

(bkz: mantık evliliğindeki mantık hatası)
Bundan yaşandı 2 hafta önce.

Düğün Sonrası 1 hafta balayına gittiler, döndükten de 6 gün sonra arkadaşım sıkıntıdan patlamış halde yanımıza koştu. Her halinden cok sıkıldığı belliydi, daha once de bikac hafta gorusmedigimiz olmus ancak bu hale geldigini hic gormemistim. Yaklaşık 1.5 saat kendisini eglendirdikten sonra hanımın yanına yolladık. Gozlerindeki ışık zayıflamıştı görebilene.. yeni gelin ortamda da hic sevilmedigi icin bu durumun dedikodusunu kadınlar arasına salmak uzere elime telefonu aldım, paltomun yakasını kaldırıp gün batımında uzaklaştım
Bu hayata bir kez geliyorum felsefesindedir.
adiliktir.
mantık evliliği yapmıştır. olabilir. birbirini sevmesine rağmen farklı nedenlerle hayatlarını birleştiremeyen insanlar var. birbirini sevmemesine rağmen maddi çıkarlar için ortak bir hayat yaşamaya karar veren insanlar da var.
görsel

Filmini cekmisler.
erkekte vajina için evlendine göre al gülüm ver gülüm.
sonunda kız değil de siz skilmediğinize göre hiç fark etmeyecek olan durumdur. kimseyi ilgilendirmez.
Başkasının derdi sizi niye bu kadar geriyor ki? Bu o kızın problemi ve belki de problem bile değil. Kim ne isterse onu yaşasın.