1. 1.
  gerekli cinsel ve entelektüel birikim yoksa , durum mutlaka g*t ayağına kayacaktır.hele ki bura gibi bir memlekette. geçmiş olsun.
  7 -6 ... ama nasil sarhosum
 2. 2.
  Eğer düşüncelerinizi yönetmeyi bazi uzuvlariniza değilde beyninize birakiyorsaniz gayet mantikli ve sağlıkli bir şekilde arkadaslik edebilirsiniz. Kac senelik arkadaşlarim var ve hicbir problem yasamadik. Arkama bile bakmadan ailemi canımı sevdigimi emanet ederim.
  4 -1 ... ferrasini boyatan bilge
 3. 3.
  Her iki tarafta iyi niyetliyse neden olmasın?

  Ama her türlü boktan tahrik olan insanlarla elbette arkadaş olunmaz.
  Arkadaşlığı geç, uzak durmak gerekir.
  8 -1 ... goddesss of darknesss
 4. 4.
  Olabilir. Bizler hayvan değiliz ki. iki farklı cinsiyette insan bir tek çiftleşmek için bir araya gelmezler. Gayet güzel arkadaş da olabilirler. Bilmiyorum ben oldum daha önceden hala da var çevremde arkadaştan ötesi olmayacak asla farklı gözle bakmayacağım kız arkadaşlarım.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 5. 5.
  Temel kaide kadından arkadaş olmaz. Ha bu demek değil ki ortamda herkese arkadaşça davranma. Hep uzak dur. Yerine göre durumuna göre etrafına arkadaşça dostça davranırsın. Ama hadi maça gidelim hadi sinemaya gidelim hadi onu yapalım hadi bunu da yapalım derken gönlün kayıverir hiç anlayamazsın. Anlıktır bu işler. Ateşle barut hiç birarada durur mu? Durmaz. Hadi sen kalbini bozmadın. Hoşlandın ama Tuttun kendini Ya karşı taraf garanti mi? Değil. Yani. Bitti. iyi niyetler çabuk suistimal edilir bizde.

  Edit: o aşırı özgür aykırı doğaya sahip asi ve erkek gibi takılan kızlar istisnadır. Geneli bağlamaz onlar. Gerçi onların bile çarpılma ihtimali var ama hadi neyse..

  (bkz: olmaz)
  (bkz: olamaz)
  (bkz: olmamalı)
  5 ... gazeloglu
 6. 6.
  Niyetiniz bozuk deģilse olur.

  Niye olmasın? Karşındaki kişi de sen de dostluğa, paylaşıma değer veren kişilerseniz bal gibi de olur mis gibi de olur. Hatta kardeşinizden dahi öte olabilir, yakın olabilir.
  Bazen enerjiniz ruhlarınız öyle bir örtüşür ki hayatınızın en ayrılmaz parçası haline gelebilir o insan. illa ki sevgili olmaya gerek yok. Duygusallığın başka boyutları da var.

  Ha ilerde onun ve sizin eşiniz olacak kişiler problem çıkarir mı onu bilemem. Bence çıkarmamaları gerekir. Çıkarıyorlarsa demek ki onların niyetleri de bozuktur. Niyeti bozuk olan insanlar her şeye şüpheyle yaklaşır.
  4 ... yalnizca deli yalnizca sair
 7. 7.
  Nadiren de olsa olur.
  1 ... yok herif
 8. 8.
  Olabilir.. Dinlemeyi pipinle değil kulağın ike yaparasan..
  Benim en yakın arkadaşım 25 senedir banu...

  Zaten başkada arkadaşım yok..
  2 ... gezdimgordumyenildim
 9. 9.
  1950'lerde yaşamıyoruz. Arkadaşınızın eşi ile arkadaş olmayacak mısınız ? Çocuk musunuz yahu ?
  ... hzdarwin
 10. 10.
  Ikisi de daha dun gorilden evrimlesmediyse olabilir tabi ki.
  2 ... nammu