1. 1.
    Otobüste koltuğumda gayet efendi ve nizami bir şekilde otururken, otobuse binen bir kızın kalabalıktan faydalanarak omzuma vajinasını sürtmesiyle yaşadığım tacizdir. Bu insanları kınıyorum!
    2 -1 ... daha 18 yasinda amcasi
  2. 2.
    yürek burkan tacizlerdir.

umarım atlatabilmişsindir kardeş.
    7 -1 ... tomoe the youkai
  3. 2.
    bir kızla tanışmıştık daha doğrusu denk gelmiştik kızla toplamda 1 saat falan konuştuysak yarısında ay ne kadar tatlısın ay şöylesin böylesin diye diye baymıştı beni.Giderken de göz kırptı ahaha ilginç bir arkadaştı.
    -5 ... frankie fuckin four finger
  4. 3.
    tramvayda birçok kez göz tacizine uğradım. en büyüğüne karar veremedim.
    2 ... kellim kellim layenfa
  5. 4.
    Yemek yerken enseme götünü sürterek geçmisti bir kadin.
    4 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 5.
    2015 yılında tramvayda giderken 30 lu yaşlarda kumral bir abla tutamaktan tutan kolumun üzerine memesini yerleştirmişti ve durakta indiğimde kolumu hissetmiyordum.
    1 ... uzunkartal
  7. 6.
    genellikle yakın arkadaş tarafından yapılandır. işin garibi o bunu yaparken bildiğinizi biliyor, dürüst olup bu konuyu açar ve goygoy'a alınır iki gülünür, konu kapanır.
    1 -1 ... slippin jimmy
  8. 7.
    hikayelerinizi okudukça ağlamam geldi piçler. nası dramlar bunlar böyle. eden bulur merak etmeyin. allah o kızları ıslah etsin sizin gibi mallarla aynı ortama girdikleri için d:
    7 -2 ... fennafillah
  9. 8.
    Hayallerde yaşıyor bazı ipneler.
    1 ... atlant isten gelenadam
  10. 9.
    uzun yıllar önce beşiktaş sahil kenarından stadyum istikametine doğru yaya olarak seyirtirken henüz dağılmış kız lisesinden yola akmakta olan çok kalabalık kız grubundan önce "fena değil la boylu poslu gideri var" şeklinde akabinde "utandı lan koca kafalı nıahhaha" şeklinde alınmış sözlü tacizlerdir. ağlayarak kaçmıştım oradan hemen.. fiziki tacizleri yazmıyorum onlar mahrem sayılır *
    8 ... mel mel bakan gibson