bugün

bir kadın neden her fısatta vücudu ile ilgi çekmeye çalışıyorsa o sebepten.
(bkz: anlayamazsınız)
kompleksten tabiki. ve özgüvensizlikten.
Kısa boylu erkeklerde görülür.
Beğenilmek ve daha çok kadına tohumunu bırakmak için. Genlerinde var.
Kadınların kilo diyetiyle; ne kadar kilo verirse versin aynaya bakıp kiloluymuş gibi deli gibi diyete devam etmekle,
Erkeklerin fitness yapması; ne kadar kas yaparsa yapsın aynaya bakıp zayıfmış gibi deli gibi kilo kaldırması,
Eşdeğerdir.
vücut geliştikçe yani vücut denilen heykele, bir heykel traş edasıyla şekil vermeye devam ettikçe insanın hoşuna gidiyor,
bu nedenle aynı hareketlerden sıkılmak pek anlamlı olmuyor...
burda ne için yaptığın önemli.
herkesin amacı farklıdır.
bu sebeple aldığı tatda farklıdır.
Tamamen aşağılık kompleksinden. Hep birilerine kendini beğendirme dürtüsü ya beni böyle beğenmezse diyip başka bir şeye dönüşme çabası vs. Bu tabi bu sporu sadece spor olarak yapanlar için geçerli değil. Ama hepsi bunu spor olarak yapıyorum derler.
etrafımda ki erkek kankalarmdan anladığm kadaryla 'kızları daha kolay tavlamak için' ... hoş değil.
Paçalarından akan tipsizliğini kapamak için.
bunun nedeni karşı cinsin ilgisini çekmektir. özgüvensizdir. vücut geliştirmeden de ilgi çekemeyecek kadar tecrübesizdir.
Evde butun gun yan gelip yatıp gotu kamyon tekeri gibi olanlar gelmis de saglikli yasami tercih edenlerle dalga geçiyor olum siz komik misiniz lan? Hadi gidin iki paket sigara alin bakkaldan sonra cips kola bira falan yapip alem yaparsiniz amk kekolari sizi.
Yapmayanin gercekten bilemeyecegi is. benim yapiyor olmam kadinlar icin ya da cirkin oldugum icin degil, her antrenman sonrasi kendimi yenilmez, kendimi sanki o an dogmus kadar yasamaya hazir ve dinc hissettigim icindir.

stresli bir iste calisiyorum, ve fitness kesinlikle benim cozumum. bazen aklimi bosaltiyorum ve kafamda donen tek sey birden onuce kadar sayilar oluyor. bazen de hayatimla ilgili karar vermem gereken en onemli seylerin muhakemesini set aralarinda yapip, bence en dogru sekilde karar veriyorum. bazen gece yapacagim, ve binlerce insanin internetini kesebilecegim calismalara hazirlaniyorum. fitness benim icin yillardir bazen isten gucten kacma, kendimi sifirlama ve yenileme; bazense isin gucun icine direkt dalip 45 dakikada icinden cikma yontemi. emin olun kimse de seneler boyu kadinlar icin yapmaz bunu. kadin isteyen guzel giyinir, para kazanir. emin olun daha kolaydir.
iyi bir görüntüye sahip olmanın nesi kötü ? Ayrıca sadece erkekler değil ben de günümün 2 saatini spor salonunda geçirmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Sağlık, dinç bir vücut ve her zaman zinde olmak.
Yaklaşık 3 sene yapan biri olarak söyleyeceğim şey şu tamamen gösteriş ve ego kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama bu işi abartanlar için geçerli bazılarımız sadece giydiğinin yakışması ve sağlık için yapıyor.
Poposunu kaldırıp spora gidemeyenlerin azimle spor yapanları çekemedikleri durumdur.Vücut geliştirme her kasın ayrı ayrı çalıştırılabildiği ender sporlardandır..Hiçde öyle vücudu şişik beyni gelişmeyen insanların değil tam tersi vücuduna saygısı olan bedenine iyi bakmayı tercih eden insanların yaptığı diğer spor dalları gibi bir spordur..Ondan sonra bu kaslı vücutları beğenmeyen tırtıllar aa abi fight club da Durdenin vücudu mikemmel filan diyip salona koşarlar.
spor, yapılması gereken birşey. yalnız ben bu olaya anlam veremiyorum. bir erkek için en ideali fit olmaktır. neden kaslı görünecem diye ıkınırsınki? hayatın boyunca kızlar tarafından ilgi görmeyen sen kaslı olunca mı görüceğini zannediyorsun? fit olmak içinde koşu yapmak yeterlidir spor salonlarına para akıtmaya gerek yok zaten dışaı alanda koşu daha iyi yapılır. özet geçecek olursak, tm kardeşim fit ol göt göbek salma ama bokunuda çıkarıyosan, hayatın boyunca ıkıntı, dikkat çekmeye çalışan bi aptal olucaksın. ve bukadar uğraşmana rağmen kimsenin dikkatini çekemediğini anlayınca iyice batacaksın. hiç bana spor yapıyom, testestoron falan demeyin o aletleri götünüze soksanız daha az acı çekersiniz.
allah başa vermesin aslan gibi çocuklar ne hallere düşüyorlar. kafasızlıklarındandır zahir.
Diğer erkeklerle güçlerini kıyaslayabilmek için.
çünkü her erkeğin düzmek istediği bir ibne vardır ..
karı kıza hava atmak ve çoğu zaman zekaları ile çekemedikleri dikkati aynı memesini götünü açarak yapan kız gibi vücudu ile çekmek istemektedir.
Spor, spor olarak kalırsa oldukça faydalıdır ancak kafayı bozarsa sıkıntı.
zeka eksikliği denebilir. arkadaşlar spor yapana, kendine bakana lafım yok. ama her yerim kas olsun, penguen gibi yürüyeyim diyen tipler zeka eksikliği çekiyordur benden söylemesi.
kilo almanın garanti yolu. kafayı bozmak değil de zorunluluk diyelim.
insanlar dışını beğenmediği hiçbir şeyin içini merak etmez.
Evde göt büyüteceğinize gidin sizde spor yapın.
güncel Önemli Başlıklar