bugün

bastıralamayan duyguları vardır.
ilgi cekmek icin tabi ki de. cunku kiz olmak ilgi cekmek icin yeterlidir. face deki twitter daki ve instagramdaki like sayilarina bakin. hep kizlarin ki daha fazladir.

ama beyler unutmayin. o fotolari, yorumlari like layanlarin cogu erkek. sonradan ben bilmiyodum demeyin. kiz taklidi yapmayin. kendiniz olun.
Birçok nedeni olabilir. Ergendir, ibnedir, salaktır, geri zekalıdır vs... Her halükarda yaptığı eylem saçma sapan bir eylemdir. Büyüyünce ya düzelir ya vurdurur.
memelerim olsun, onları mıncıklayayım, aferdersiniz domalayım da beni siksinler hayalleri var.

heves zaar.
çünkü eşş...
neyse o başka sözlükteydi.
Kalkmıyodur efendim.
memeye hasret kalmıştır. ondan öyle davranıyor zaar.
Böyle puşt gibin, ipne gibin bir erkek yapar bunu.
Kimlik karmaşası yaşıyordur. Profesyonel destek almasını tavsiye ederim.
Benim hoşuma gidior ister gizli geylik deyin ister oyunculuk yeteneği.....
trollükle ibneliği birbirinden ayırt edemiyordur.
Erkek olduğunda duyamayacağı şeyleri kız olarak duyacağını sanıp kendini kandırdığı için. Offf aman yarabbi tanıma bak!
Şöyle bir ihtimal de var: "agacım ne yaptıysam bir türlü kız düşünemedim, düşüren nasıl beceriyor bu işi? Dur merak ettim, benim ne eksiğim var?" Diye düşünerekten, hemcinslerinin ne gibi yöntemler ile muzaffer olduklarını araştırma içgüdüsü olabilir.

Halbuki kısa yoldan, "hey kanka, bu kızları nasıl düşürüyorsunuz amk?" Diye sorsa, ona destan yazacak neleri vardır şu platformda.
ibnedir net. başka açıklaması olamaz.
Kendine koca arayan bir travesti olduğu için.
Gizli eşcinseldir.
Canı bir şey istediği için. Beş harfli.
güncel Önemli Başlıklar