1. 41.
  Daha iyi(güzel) bi seçenek çıktıysa karşısına ve yanindaki insanin degerini bilmiyorsa aldatır sonrada pişman olur ama iş işten geçer.
  ... kiviciks
 2. 42.
  Anormal bir erkek olmamak için.
  Çünkü her erkek aldatır
  2 -2 ... enyuceniz
 3. 43.
  Karakteri ucuzdur. Bir zamanlar sevdiği (sevmeseydi ilişkisi olmazdı) ve hatta peşinden koştuğu kadına karşı mevsimlik duygular besleyip başka bedenlere sürekli aç olma durumu kısaca karaktersizlik bu her iki cinsiyet içinde böyle kardeşim sevmiyorsan hislerin bittiyse insanları boynuzlamaya yalandan hissetmeden seni seviyorum cümleleri kurmaya gerek yok insan gibi söyle hislerinin bittiğini ayrıldıktan sonra ne bok yersen ye zaten o saatten sonra kimse de bir laf söyleyemez sana.
  5 ... theshadowofthepast
 4. 44.
  Azmışsa yapar.
  -2 ... selimtosun
 5. 45.
  bunun bir sebebi olamaz . Beğenmiyorsan adamı bırak .. Böyle bir sapkınlık yapanın suçudur ( kadın - erkek fark etmez . )
  ... bilgisiz zeki
 6. 46.
  Cinsiyeti olmayan sorudur. insan aldatır. Nedeni çoktur.
  ... one nick to rule them all
 7. 47.
  Birçok tâli unsur olabilir ama asıl sâik namussuz olmasıdır.
  2 ... hakgeldibatilzailoldu
 8. 48.
  Şurada bi anlaşalım, seven insan ne yalan söyler, ne kandırır ne de aldatır. Hoş saydığım üç şeyde aynı şeyleri karşılıyor. Adam sevmiyordur ki aldatmanın başlangıcı burasıdır, istediği alana kadar sözlü olarak aldatır. istediğini aldıktan sonra karşısındaki kişiden yavaş yavaş uzaklaşır ki bu da somut aldatmadır. Temelde sevgi yoksa neden aldattığını irdelemek çok da bir şey ifade etmiyor.
  5 ... sapyoseksuelizma
 9. 49.
  He her bok cinselliğe bağlı dimi.
  Gerçi haklısın erkek anca cinsellik düşünüyor başka halt yok.
  2 -1 ... siyah beyaz ritimler
 10. 50.
  Kızlar bu başlığın canını okumuş.
  1 ... terom