1. 41.
  karısı bıyık bırakmışsa.
  1 -2 ... teflon
 2. 42.
  Memeler Abimmmmm.
  2 -1 ... miku
 3. 43.
  Bazi yazarlar ilgisizlik yuzunden demis. Ilgi gostermeyince es, erkek de ilgi gordugu baska alternatiflerine gider demis.
  Hani ilgi manyagi kadindi arkadaslar? Surekli ilgi hep ilgi? Demek ki ilgi gorme istegini cinsiyet ozelliginden cikartip kisisellestirmeniz gerekiyormus degil mi? Pekala erkek kismi da boyle olabiliyor.

  Aldatmasinin tek sebebi karakter yoksunlugudur. Kadin erkek fark etmiyor.
  7 ... miss sand w
 4. 44.
  erkektir adı üstünde. adam değildir. tamam vurmayın
  -4 ... ruhugayb
 5. 45.
  bir erkek veya bir kadın aldatmamalı eğer seviyorsa üstüne düşüyorsa aldatmamalı eğer hayatını ona bağlamışsa aldatmamalı günümüz ilişkilerinde bu çok zor artık eski sevgiyi göremiyoruz peşinden kosan asla bırakmayacak birilerini göremiyoruz nerede leyla ile mecnun hikayeleri nerede ferhat ile şirin hikayeleri günümüzde bunlar kalmayıp koskoca bir güvensizlik kalmıştır..
  ... sparrow0
 6. 46.
  Bilen varsa bana da söylesin.
  ... asteroitd
 7. 47.
  bu kadar uzun anlatmaya gerek yok evet ibnece yapan vardır ama usulüne göre yapan da vardır. aradaki ince çizgi bizi biz yapar.
  ... taktikyali kasif
 8. 48.
  Daha iyi(güzel) bi seçenek çıktıysa karşısına ve yanindaki insanin degerini bilmiyorsa aldatır sonrada pişman olur ama iş işten geçer.
  ... kiviciks
 9. 49.
  Anormal bir erkek olmamak için.
  Çünkü her erkek aldatır
  2 -2 ... enyuceniz
 10. 50.
  Karakteri ucuzdur. Bir zamanlar sevdiği (sevmeseydi ilişkisi olmazdı) ve hatta peşinden koştuğu kadına karşı mevsimlik duygular besleyip başka bedenlere sürekli aç olma durumu kısaca karaktersizlik bu her iki cinsiyet içinde böyle kardeşim sevmiyorsan hislerin bittiyse insanları boynuzlamaya yalandan hissetmeden seni seviyorum cümleleri kurmaya gerek yok insan gibi söyle hislerinin bittiğini ayrıldıktan sonra ne bok yersen ye zaten o saatten sonra kimse de bir laf söyleyemez sana.
  5 ... theshadowofthepast