1. 67.
    Cinsel açlığından dolayı aldatır. Duygusal değil bedensel aldatmadır genel olarak. Duygusal olarak aldatma çok enderdir.
    ... ktm li aynasiz
  2. 66.
    Aldatiyorsa neden ayrilmiyor?
    1 ... geciyorum
  3. 65.
    Süper egosu egosuna, Egosu da id'ine yenik düştüğü için. Freudhahaha.
    2 ... mey sayisi
  4. 64.
    Karaktersizdir ne olacak.
    3 ... peri10
  5. 63.
    erkeğin en doğal hakkıdır ve yalnızca erkeği ilgilendirir.

nasıl ki adet görmek kadınların genlerine yazılıysa, birden fazla dişiyle çiftleşmek de aynı şekilde erkeğin genlerine yazılıdır. kadınlar adet dönemine nasıl saygı bekliyorsa, erkeğin poligami talebine de aynı hassasiyeti göstermeli.
    2 -3 ... nesgayfe
  6. 62.
    Eşinden tam olarak sıkıldığı için. Sıkılmaya şöyle bir açıklık getirmek gerekirse;

Not : Bu sıkılma tamamiyle gerçektir, ve çoğunlukla gerçekleşir. açık açık konuşucam.

Bir süre sonra adam o kızla ilişkiye gire gire ne oluyor? Kızın vajinası genişliyor. Genişleyince de artık erkek zevk alamıyor. Ondan sonra alternatif seçim hakkını başka kadınlarda arıyor. Açık açık anlattım, harbiden gerçek bu yani. Kimse darılmasın gücenmesin.

Aldatmanın diğer bir nedeni ise, Kadının erkeği artık bayması. Abuk subuk tripler, saçma sapan tepkiler vs vs. iş böyle olunca da erkek başka bir kadına sığınmak istiyor otomatikman. Neyse çok konuştum.

Not V2 : Bu entryde eleştiriye falan açığım. istediğiniz kadar eleştirin. Özellikle kadınlara sesleniyorum. Muhtemelen eksileyeceklerdir zaten.
    5 -4 ... taken visual nation
  7. 61.
    Kari evde meletiyorsa, kendini bulunmaz hint kumasi saniyorsa adam napsin amk? Dayanabildigi kadar dayanir, dayamadigi noktada da gider birine dayanir.
    Yapacak baska bisey yok.
    Evde Amını 24 ayar altın zanneden ayda yılda bir keyfi yeterse veren kadın olursa aldatan adam da olur.
    1 -3 ... cavaceylan
  8. 60.
    sevmiyorsa, sevmesi asla mümkün değilse aldatır.

sevdiğim, bir zamanlar sevdiğim yada gelecekte sevebilme ihtimalin olan kadını aldatmam hiç bir erkek de aldatmaz.
    3 ... gold tab gibson
  9. 59.
    Erkek kız fark etmez kimsenin aldatmaması aldatılmaması gerek.
    ... zeybek97
  10. 58.
    göt oğlanı olduğundan?Ne istediğinizi siz de bilmiyosunuz ki kardeşim.Adam neye sahipse tersini istiyo.Güzel kadınla birlikteyse çirkinle aldatır.Uzunla birlikteyse kısayla.Sarışınla birlikteyse esmerle böyle uzar gider bu.
    7 ... bada