bugün

var mi yöntem önerecek?
görsel
Kibarca “istemiyorum, olmaz” diyorsun, bunu anlamak istemeyen ayılar var.
“Istiyor ama naz yapıyor, dul nasıl istemez? “Gibi düşünceler hakim. Sanki dul olunca önümüze gelene açıyoruz.
Bir bayan “istemiyorum” diyorsa gerçekten istemiyordur. Anlayın artık. Uzatmanın anlamı yok.
Git aynaya bak önce.
görsel
Senin maaşın benim mazot parama yetmez.
Beni reddeden bi kız elektrik alamadım senden demişti.
hey lanet herif dudaklarima bakmayi ne zaman keseceksin denir. çat diye agzinin uzerine gecirilir.

bakin yazarken canim cekti.
Erkek denen canlı organizma, reddedildiğini asla anlamiyor ki bunun kibarcası olsun?

Reddettiğim hiçbir erkeğin peşimi bıraktığını görmedim, aksi bir şekilde iyice paçama yapıştılar.

Beyler, sizde "idrak" tam olarak hangi mevsim ve hangi saattler arası çalışıyor?
Hangi ortamda olduğuna göre değişen bir durumdur. Mesela burada; Özel mesaj alımına kapalı olarak.
Ups boobs seninki de tam “hem ayranım dökülmesin hem kestanem çizilmesin” durumu. erkeklerin ne kadar meme düşkünü olduklarını sen bizden daha iyi biliyosun.
Spooky haklısın da anlamıyor. Hemcinslerime ilgi duymuyorum saplarla işim olmaz diyorum anlamıyor. “Nolur bi kere nick altımı upla” diye israr ediyor.
başlıkta yazanların hepsini okudum. Sonra da tıpkı kendim gibi tarım bakanlığı onaylı diğer organik heteroseksüel erkeklerle konuyu müşahede ve dahi mütalaa ettim.
Neticede idrak edildi ki, müzekker cinsi çeşit çeşittir. nasıl ki her müennes şahsı mülke ve şöhrete karşı derin temayüller sergilemiyorsa aynı şekilde her erkek de kibarlıktan veyahut "seni görünce vajinam küçük dudaklarına kadar kuruyor gudubet herif" mukabilinde reddedilişlerden anlamıyor.

kiyaset sahibi olacaksınız hanımlar. Karşınızdakini tartacaksınız. ilgilenmiyorum deyince "rahatsız ettiğim için kusura bakmayın hamfendi" diyen akdeniz yumuşakçasıyla, siktir git pezevenk denildiğinde "bence benden hoşlanıyor hehe" diyen öncü biber salçası arasındaki farkı kavramanız suretiyle ancak kendinizi korur ve doğru kalibrede bir tepki verebilirsiniz.
Bakınız beyfendi kibarca söylüyorum 'hayır'. Mutlaka işe yarar.
spooky engel basamam. buna ruhen hazır değil. şu an tek motivasyonu benmişim. engellersem kendine zarar verebilir.
Nefes alsın yeter diyenler zaten reddetmez ki.