1. 1.
    Arkadaş değillerdir sadece Arkadaş gibi davranıyorlardır
    ikisinden birisi kesinlikle diğerinden hoşlanıyordur.
    3 ... the champion for us
  2. 2.
    Yakın arkadaş olamazdir o kalıp ama hiç de öyle değildir.
    2 -1 ... 098321
  3. 3.
    Olabilir tabi ki.
    Ama birbirinden hoslanip gizleyenler de az degil. Bebce cok belli ediyorlar ama.

Gercekten arkadas olarak goren birine canim tatli istedi desen, kanka kendine alirken bana da getir der mesela. Ya da he ya olsa ne guzel olurdu der. Ya da gel gidip yiyip gelelim der, hesabini alman usulu ya da bi o bi siz oder donersiniz.

Gidip tatliyi alip ayagina getirip ne gerek var dediginde "olsun canin istemisti ya" falan diyorsa da anlayin yani artik.

Bu ikinci tipi sikistirmayi cok severim. Mualla ablanin cani da istemis, git ona da al gel diye.
    ... karantinadabunaldim
  4. 4.
    siz sapkın veya art niyetli değilseniz olabilir çok uzun zamandır kadın arkadaşlarım yakın dostlarım var.
    1 -1 ... yazar cizer34
  5. 5.
    kısmen hak verilen önermedir.
    1 ... kahraman zorbey
  6. 6.
    tabii olabilir. biri patlak verene kadar.
    ... byg20
  7. 7.
    -dedi awk yobazı.

Açık ve net evet.
    1 -2 ... chessplayer
  8. 8.
    Sıktı bu. Yeni konular bulun.
    ... ciklet kizilok
  9. 9.
    Ben de bu konuda çok net ve katıydım. Ama gerçekten olabiliyormuş.

Şimdi etrafımda benim eski düşüncemde olanlar oluyor. Onları inandırmakla meşgulüm.

Allah bozmasın aramızı şu tahtacıyla. *
    1 -1 ... freudgillerden sigmund
  10. 10.
    kat'iyen olamazlar.

okul arkadaşlığı veya mesai arkadaşlığı değil burada kastedilen.
    teklifsizce birbirlerinin evine gidebilecek, evlerinde kalabilecek bir arkadaşlık.

arkadaşlık teşebbüsü genellikle kadından gelir. zira kadın, hemcinsi ile nadiren yakın arkadaş olabilir. bu yüzden erkeklerin arkadaşlıklarına imrenir. bir erkekle böyle yakın bir arkadaşlık kurabilmeyi hayal eder. bununla beraber erkeğin kadını, cinsel obje olarak gördüğünün bilincindedir. bu yüzden arkadaşlık oltasını attı mı erkeğe mesafe koyar. ister ki bu arkadaşlığı kendisi kontrol etsin.

erkeğin bunu kabul etmesi için mal olması lazım. arkadaşlık sınırını içgüdüsel olarak aşmayacağı erkek arkadaşı varken neden tutup cinsel olarak kendisini çeken kadınla arkadaş kalabilmek için dürtülerini frenlemek istesin.

üç ihtimal var: ya maldır, ya geydir, yada kadını beğenen kendine güvensiz ödleğin tekidir, açıkça teklif etmeye cesaret edemiyordur.

normal bir erkek olsa kesinlikle dürtülerinin peşinden gider ve bu arkadaşlığı bozar.

şimdi, arkadaş olabilir diyen hıyariyeler kiminle arkadaş olduklarını yeniden gözden geçirsinler bi zahmet.
    -2 ... cilveloy nanayda