1. ?.
  bikaç rezil sebebi bulunabilen olaydır.

  birincisi; çocuk piçin tekidir, talep fazlalığından kendini şaşırmıştır, diğer alternatifleri kaçırmak, bir seçim yapmış olmak istemediğinden saklıyordur. belki daha iyisini bulabilecektir.
  ikincisi; çocuk kızla çıkıyordur, ama ciddi bir ilişki değildir, diğer alternatifler ciddi bile düşünülmeyen bir kızla çıktığını öğrenmesinlerdir.
  üçüncüsü; bu süper çocuk birden fazla hatunu götürüyordur belki, hatunların birbirinden haberi yoktur tabiki de olmasındır da.
  dördüncüsü; çocuk kızla çıkarken başka bir kıza aşık olmuştur, sırf sadece o kızın kulağına gitmemesi için çevreden çıktığı kızı saklıyor olabilir. *

  daha çoğalır tabi, aklıma gelenler bunlar şimdilik.. sonuç şu; gayet net görüldüğü üzere, çıktığı kızı saklama isteği, kesinlikle masum bir istek değildir.. işin içinde bişiyler vardır yani.. aman diyim, dikkat..
  4 -1 ... booo
 2. ?.
  (bkz: çıktığı olmak)
  2 -1 ... and oceans
 3. ?.
  muhtemelen aldattığı içindir.
  1 ... aangelicaa
 4. 1.
  erkeklerin fazla mal göz çıkarmaz mantığından dolayı, karşılarına çıkacak her fırsatı değerlendirmek amacı ile kız arkadaşları olduğunu saklaması.
  ... simiyn
 5. 2.
  böyle saçma bir hareketin nedeni erkeğin kendini birlikte olduğu kadına yakıştıramaması da olabilir. eziktir ezik.
  2 ... desifreolmusdisiuuser
 6. 3.
  Önce kız arkadaşını saklar, ilerleyen zamanlarda da evli olduğunu.
  (bkz: Karaktersiz erkek)
  2 ... ezzz
 7. 4.
  az sonra çapkınlık yapacağı anlamına gelir.
  ... beyniolmayankafa
 8. 5.
  belki gaydir ve toplumsal baskı nedeniyle yapma durumudur.
  3 ... mmtyvs
 9. 6.
  belki de insanların ilişkiyi öğrenip arada ki güzelliğin * laçkasını çıkarmasın ve aynı zaman aralığında ailenin kulağına gidince yaşanacak geyiklere maruz kalınmasın için yapılası bir olaydır.
  1 ... schizofrenne
 10. 7.
  cok şaşılmaması gereken olaydir. Ben dahil, günümüzde bunu yapan cok insan vardir. aslinda bu tip oyunlara gerenk yoktur. nasil olsa bir gün ortaya cıkacaktır.
  ... bylait