1. 1.
  cinsel şiddet,yaşadığımız yüzyılın bütün '' çağdaş'' görünümüne rağmen varlığın gizleyerek ama yaygın olarak sürdürüyor hala. tenha sokaklarda, ''arkadaş'' arasında, '' sıcak''aile yuvalarında ... yani en beklenmedik yerlerde...
  konusu orta yaşlarda olan bir kadın yaşgününü kutlamak için müzikli bir bara gider. klasik olarak orda bulunan bir erkek kadını dansa kaldırır ve içkinin etkisiyle birlikte kadının evine giderler ve kadınla zorla cinsel ilişkiye girerek tecevüz eder. kadın bunu kabullenemez polise gitmeyi düşünür ama sonuç alamayacağından korktuğu için kendi yoluyla erkekten intikam almaya başlar ve macera başlar.adamı takibe alır eve kaçta geldiğini, kaçta çıktığını, kimlerle buluştuğunu ne zaman yalnız kaldığını öğrenir ve adamı kıskıvrak yakalayarak zorla tecevüz girişimde bulunur. olaylar adamın istemediği bir şekilde cinsellik açısından yol alır ve kadın intikamını almış olur. bir erkeğe nasıl tecevüz edilir.
  marta tikkanen kitabı.
  2 -1 ... rojber
 2. 2.
  bir erkeğe tevavüz etmeye niyetlenen kadın, önce bir erkek* daha bulmalıdır.
  sonrası adım adım gelişir.
  1 ... infantes
 3. 3.
  önce sevgililer günü için pırlanta bir yüzük ya da kolye istenir, almazsan azına sıçarım gibisinden konuşulur. sevgililer günü geldiğinde şehrin en pahalı restaurantından yer ayırtılır, en pahalı şaraplar açtırılır ve hesap erkeğe ödetilir. sonrasında ben bu akşam evde değil otelde kalmak istiyorum denilir ve hilton ya da benzeri bir otele gidilir, aynı odalarda kalamayız diye inat edilerek iki ayrı oda tutturulur, gece orada geçirilir. hesap tahmin ettiğiniz gibi yine erkeğe ödetilir.
  bunlar yapıldıktan sonra o erkeğin bir daha dötünün üstüne oturamayacağına garanti verilir.
  4 ... deatly
 4. 4.
  (bkz: sağmalcılar cezaevi)

  (bkz: midnight express)
  1 ... zarth vader
 5. 5.
  genital bölgeden tutun ve havaya kaldırın..istiklal marşını okumadan yere indirmeyin..işte iz buna erkeğe tecevüz diyoruz..
  1 ... martyns
 6. 6.
  (bkz: nip/tuck)
  ... pelvis
 7. 7.
  ibne vatanda$ların, kendi kendilerine yaptıkları matematik.
  1 -2 ... bylait
 8. 8.
  bir kızın göstere göstere anlatmasını istediğim durumdur. *
  2 -3 ... puldüşü
 9. 9.
  erkeği bayıltıp bi kaç viagra verilmesi ile gerçekleşebilir.
  ... jonksiyon
 10. 10.
  bu niyette bir kızın bulunması yeterlidir.
  1 ... sivrisinekvekaranfil