1. 1.
    dünyanın en normal üç beş durumundan bir tanesidir.

benim için hayatta iki tane futbol takımı vardı:

1- subay çocukları
    2- astsubay çocukları

şimdi hiçbiri yok hayatımda. vay be saha nizamiyeye yakındı, lojmanın en taşşaklıları makam aracından geçerken bizi çağırır şeker verirdi.

çok iyi hatırlıyorum: limonlu portakallı olips. sarı sarı. vay be.
    2 -1 ... soytari papyonu
  2. 2.
    Bir Asker çocuğu olarak; takım tutmayan erkekleri tam olarak erkek görmüyorum
    1 -1 ... mevlutovska
  3. 3.
    ibnelik başlangıcıdır. yapmayın.
    1 -1 ... mavinin tutkusu
  4. 4.
    henüz böylesi görülmemiştir. gel seninle sarı lacivert olalım yavrum şeklinde laf atılabilir.
    1 ... oblazkove
  5. 5.
    Gayet normal olan durumdur.

Futbol kendi içerisinde sürekli takip etmeyi gerektiren bir durum hocam. Benim o kadar boş vaktim yok. Futboldan anlarmıyım ? - Anlarım. Maç filanda yaparım ama takım olayı ters. Sırf sorulunca cevaplamak içinde takım tutulmaz. E o zaman çok kurcalamamak lazım. Yok yani sorulunca cevaplamalık takım tutuncada feci şekilde göt olabilme ihtimali söz konusu. Onun için siktir et. En temizi tutmamak. Daha mühim şeyler var hayatımızda. Bir maç biletine harcadığın paranın bir kısmı ile karına bi hediye alsan , onun feedback'ini daha fazla alırsın bak. Karının muamelesi değişir hiç olmazsa olum.
    1 ... dramaking
  6. 6.
    içinden demiştir fuck the system tutmuyorum takım felan ..
    1 -1 ... hayy
  7. 7.
    Bazı kız kesimlerinde kabul görmeyecek olaydır. ay halısahaya da gitmiyodur şimdi o. Olmaz beyler o takım tutulacak o maç izlenecek. Hatta maç izlerken mesaj atılmayacak.
    1 ... balon joje
  8. 8.
    her gece am üstünde göte ittiren birisi ise tutmaması doğaldır. söyleyecek lafım yok. ha böyle biri değilse soru işareti.
    ... tarankeditararim
  9. 9.
    azıcık ucundanda olsa takım tutuyordur. sadece sorulduğunda söylemek için değil zamanında o takımdan etkilendiği için tutuyordur. ancak zamanla bu etki azalıp iş, güç araya girince ilgisiz kalabilir ama takımı kazandığında sevinir, kaybettiğinde üzülür. yani koyu taraftar değildir.
    ... mysft