1. 1.
    size çok basit ama önemli bir şey söylicem. erkeklerin kadınlara yaklaşma sebebi 2 çeşittir.

1)duygusal
    2)cinsel

peki bir erkeğin size karşı herhangi bir çekim duyduğunu anlamanın yolu nedir?

eğer bir erkek iş vs gibi sebepler dışında zorunda olmadıkça, sizinle iletişim kurmaya çalışıyor, -altını çiziyorum, her türlü iletişim, any kind of communication, any kind of- ise çok yüksek ihtimalle sizden bir beklentisi vardır ve sizden hoşlanıyor diyebiliriz.

yani erkeklere insan gibi medeni davranmak çoğu zaman yanlış anlaşılmalara yol açacaktır. yapmayın, gülümsemeyin bile. yanlış anlıyorlar.
    20 -14 ... venus bella
  2. 2.
    Malca tavırları varsa hoşlanıyordur.
    10 ... asikadin
  3. 3.
    (bkz: erkeklerin hoşlanma belirtileri)
    4 ... ayakserceparmagi
  4. 4.
    deneyin efendim, safmısınız siz de hanımlar... azını arayın zaten ortaya cıkar *
    4 ... eskilerden kim kaldi
  5. 5.
    (bkz: bir erkeğin hoşlandığını anlama yolları)

(bkz: bir erkeğin hoşlandığını anlamak için en iyi yol)
    4 ... kopek oldurmeyen sarap
  6. 6.
    erkek hoşlanmaz sadece seks yapabilmek için birkaç belirti verir sende ona göre ya verirsin yada vermezsin.
    8 -4 ... bozukparatamircisi
  7. 7.
    müstehcen bölgelerinize fazla bakıyorsa.
    4 -4 ... sorunluadam
  8. 8.
    Anlayamayız efendim.
    5 ... thatshate
  9. 9.
    Hareket ve konuşmalardan özellikle de gözlerinizin içine bakmasından anlayabilirsiniz..
    5 ... ellaliyam ezelden
  10. 10.
    yüzyıllar boyu süre gelen bir tartışma konusu. neyse ki açıklık getirilmiş , erkeklerin kadınlara yaklaşma sebebi 2 çeşittir denmiş , bir duygusal iki cinsellik. bakın hele siz şu işe. şuan bir erkek olarak aydınlandım. kadınlar muhakkak aydınlanmıştır. neyse gidebiliriz o zaman.
    11 -2 ... kukunhalauzerimde