Advertisement

 1. 1.
  Erkeğin sizin peşinizden koşması varken son derece gereksizdir.

  Peşinden koştuğunuz adamin poposunu kaldırmaya çok mu meraklısınız? Siz peşinden koştukça gözünde değersiz olacaksınız.

  Başka kollarda prenses olmak varken, böyle davranıp kül kedisi olmak istemek niye? Aklınızı başınıza toplayın. Duygularınızı yönetmeyi öğrenin.
  13 -5 ... passionate
 2. 2.
  bir kızın peşinden koşmak kadar normaldir. hayat müşterek.
  4 -2 ... sokak lambalari sonmesin
 3. 3.
  bir kızın ''seni seviyorum'' yazmasını beklemek kadar yorucu değildir.
  2 ... vamosbarca
 4. 4.
  türk kızı için anormaldir.

  Nasılsa en kezban kızı prenses gibi hissettiren kamillerle dolu bu ülke. Elbet koşacak biri peşinizden. Aşıksan sen de koşarsın. Kadın olmak neyi değiştirir ki?götü kalkıyormuş koşarsa. Bak bak bak. Sizin kalkmıyordu sanki. Aşk doktoru olmuş herkes. Herkes egosunu doyurmanın peşinde. Ha, hesabı da erkek öder hep. Değil mi?
  12 -5 ... delicious
 5. 5.
  bir kadının peşinden koşmaktan farksızdır. sen koşma, ben koşmayayım, o koşmasın, bu koşmasın... e nasıl neslimiz devam edecek?* seviyorsan at gibi koşacak, it gibi havlayacaksın azizim; ama kene gibi de yapışmayacaksın!
  5 ... uludag cok bozdu
 6. 6.
  aşkı aklının önüne geçen kız için olağandır.

  geçende, kendisini hakaretler ederek terk eden sevgilisini aramamasını, peşinden koşmamasını sıkı sıkı tembihlediğim arkadaşım, nihayet sözümü dinledi. o götü kalkan erkek dayanamayıp aramış kızımızı. özür dilemiş bizimkisi de hemen atlamış aşkım canım bende seni çok özledim diye. halbuki biraz daha sıksaydı dişini bırak özür diletmeyi ayaklarına kapattırırdı. ama aşk işte. sabır mabır dinlemiyor.
  2 -1 ... bir beneklim dunyaya bedel
 7. 7.
  lüzumsuz eylem. kendimden örnekliyorum, karşı komşumun peşinden tam üç sene koştum. en sonunda değmediğini anladım. bir sene de o beni kovaladı. yani her zaman;
  kaçan kovalanır.
  2 -1 ... miss jackal
 8. 8.
  yadırganır.
  1 ... yanlis hata
 9. 9.
  kadin ya da erkek kovalayan kacanin gozunde hep onemsizdir, kisinin sizinle olacagi varsa da olmaz cunku bu ilgi egoyu tavan yaptirir. duygusal insanlarin asigim diye yaptigi eylem. biraz mantik lutfen.
  ... akrepkadini
 10. 10.
  Kadın erkek eşit değilmiydi ya bence seviyorsa gitsin konuşsun.
  1 ... yazarim bilirsin