bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dogum anidir. bu masumiyet zaman icinde azalmaya devam edip, sut disleri ile birlikte kaybolur gider.
    abarttigimi dusunen erkekler, kizlarin eteklerini kaldirip kactiklari ilkokul gunlerini hatirlasinlar.
    abarttigimi dusunen kizlar, onlar zaten hic olmadilar.
    235 -20 ... ruh hastasi
  2. 2.
    aşık olduğu andır hele bir de aşkına karşılık göremediyse aptallıkla aşıklık arasında gidip gelir ki bu onu çok masum yapar.
    59 -3 ... akmai
  3. 3.
    annesinden fırça yerken ki halidir. anneler ne zaman fırça atsa biz erkekler süt dökmüş kedi gibi olur böyle mırr lan resmen masum oluruz desem de inanma sen bana.
    55 -4 ... tu kaka bana
  4. 4.
    (bkz: aşık olduğu anlar)

gözlerinin pırıl pırıl parladığı, kalp atışlarının göğüs kafesine sığmadığı, ellerinin terlediği, yanaklarının kızardığı , sokaklarda "seni seviyorum be kızım" diye bağırdığı anlar...

zorunlu edit: erkeklerin masum olduğu anları yakalamak dünyanın en güzel duygularındandır, çoğu zaman zırhlarının arkasına saklanıp her türllü duygularını gizlerler ama bir erkek de masum olabilir, utanmadan çekinmeden zırlaya zırlaya ağlayabilir, o ciddi görüntüsünün altında kocaman tertemiz bir kalp saklayabilir... *
    53 -1 ... cranberry
  5. 5.
    işte o an diyerek bir fotoğrafını koymak istediğim an. ama o anı yakalamak da zor tabii.
    15 ... bagdagul
  6. 6.
    çok isteyip de bir türlü ereksiyon olamadıkları an.
    25 -11 ... seytanin fisildadiklari
  7. 7.
    hiç istemeyip de ereksiyon ereksiyon ortalıkta dolaştıklaRI an.
    38 -3 ... hyperion
  8. 8.
    (bkz: bir erkek hiçbir zaman masum değildir)
    12 -14 ... yazmayanyazar
  9. 9.
    cinayet veya tecavüz suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı an.

- hakim bey ben masumum!bi yanlış anlaşılma oldu kendi rızasıyla yaptık hem yaşı da 14 koca kız olmuş kendi seçimini yapmaya hakkı yok mu? nerde adalet? nerde bu devlet?
    + hee ben de monika bellucciyim zaten. sktir lan müebbet. yürü.
    39 -7 ... otep shamaya
  10. 10.
    sperm sendromundaki halidir.
    8 ... komikhobbit
kapat