1. 1.
    Saf ve iyi niyetli tertemiz yetiştirilmiş bir kızdır, günümüzde erkekler aşktan ilk dayaklarını 17-18-19 yaşlarında yiyorlar, daha sonra akıllanıyoruz.

içimizde bir ilişkiye başlarken yarın öbür gün ayrılacağız zaten bas geç, kullanabildiğin kadar kullan, etinden, sütünden, götünden faydalan bunları yaparken kıza kendini kullandırtma, pahalı hediyeler alma, gereksiz romantik yemeklere çıkarma, fedakarlık hiç yapma diye kendimize telkin ediyoruz, neden mi çünkü kızlar kendilerine köpek muamelesi yapılmasından hoşnut oluyor, değersiz hissettikçe, karşılarındaki erkeğe ulaşamadıkça o erkeği taparcasına seviyorlar.

Gözler dayak yediği, aldatıldığı halde sevgilisine köle olan kızları gördü.

Bu hanımlar bu muameleden hoşnutsa benim saf erkek kardeşlerim neden bunlardan birine değer versin, günümüzdeki kızların içi şeytanlaşmış. Sevgiliyi yanlarında çanta, süs eşyası, diğer kızlara üstünlük kurulabilecek bir şey olarak görüyor; o erkek tarafından kalbi kırıldığında o erkeği düşünüp ağlayan serdar ortaç ve pop kültür bağımlısı bir yaratık için ben neden emek vereyim?
    8 -6 ... just millionaire
  2. 2.
    Bir erkek olaraktan diyorum ki, o evli nişanlı yapmaz dediğiniz kocalar birer birer götürüyor dışarda. Bu kepazeler hiç bir şey olmamış gibi de gelir oturur karşınızda.

Ve ben bunları her görüşümde midem bulanıyor.uzerlerine kusmak istiyorum.
    6 ... promer
  3. 3.
    biz de kızlar için aynısını düşünüyoruz kızlar. birçoğunuz ilgi budalası, para peşinde, ruhunu satan kaşarlarsınız. tertemiz yüreklileri de küstürmüşler. yapacak bi şey yok. bu devirde bir kadına aşık olmak, onunla bir aile kurma hayali kurmak filan aptallık.

dayak yediği için sevgilisine köle olan kız aşık değil, ruh hastasıdır, kendine olan saygısını yitirmiştir, o ne salakça bi örnek.
    6 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    Olur ama belli etmez bence..
    1 -1 ... nikimyokki
  5. 5.
    Ergendir. Henüz erkeklerin anlık aşık olmuş gibi davranıp zora gelince hiç sevmemiş gibi davranmalarını görüp hayal kırıklığı yaşamamıştır.

Ben şeyi merak ediyorum ama evlenirken hangi kafada oluyorlar. Tesadüf duygu besledikleri bir ana mı denk geliyor. Yoksa sorumluluk duygusunun verdiği bir baskı mı oluyor. Harbi erkeklerde duygu diye bir şey var mı?

instagramda her önünüze gelene mesaj atıp hangisi cevap verirse ona aşık gibi davranmak hobi mi yoksa alışkanlık mı?

Ben niye bu kadar doldum ki. Ne suçu var bu insanların. Devir benim devrim değil ondan herhalde. Tahammülsüz olmuşum iyice.
    7 -11 ... entry de mi girmiyagh
  6. 6.
    Umuduna kurban olduğumunun kızıdır. Yanlış düşündüğünü ispat edecek bir bey ile mutlaka tanışacak ve ağzının payını alacaktır. Gerçekten sevgi konusunda çok leş insanlarsınız.
    4 -1 ... selulit kralicesi
  7. 7.
    (bkz: erkekler aşık olmuyorsa neden şairler hep erkek)
    2 -3 ... katmir
  8. 8.
    Haklısınız. Yaptığımız en büyük hata.
    2 -3 ... elimde avacado
  9. 9.
    Patronuna yeni aşık ise girmis kız dizisi izlemiştir.
    2 ... patronum
  10. 10.
    erkeklerin salaklığını anlayamamış, daha pişmemiş kızdır.

anlar yakında.
    1 ... torunusamil