1. 1.
    Bu kızlar dobra ve özel bir karaktere sahiptir. Öylece durup biri tarafından tavlanmayı beklemez çünkü, gider o erkeğe çatır çatır asılır kur yapar, onu ilgiye boğup tavlamaya çalışır ve sonunda da amacına ulaşır. Tabi o erkek benim gibi biriyse eğer.
    işte Böyle kızlar gerçek bir karaktere haizdir ve kişiliği de sağlamdır, her anlamda değer verilip imtina etmeden aşık olunabilecek birisidir. Öteki türlüsü hiç çekilmez çünkü hepsi kibir duvarı, tahtaya çakılmış çivi gibi sabit bekleyen boş beleş kavas kızlardır ve de bi boka yaramazlar. Yalansa yalan deyin.

Erkeği tavlamaya çalışan kız öyle mi? Tam tersi oldukca asil ve samimidir bana göre. her güne mutlu uyanmaya vesile olur ve hayatı sevmek için, yaşamak için bir sebeptir öyle kız.
    Gerisi teferruat.
    3 -1 ... yoksul genc
  2. 2.
    normal bir kızdır, hep erkek uğraşacak diye bir algı var ve çok gereksiz.
    3 ... bay yay
  3. 3.
    kalitesiz ve leştir.

böyle karılarla evlenip falan şey yapan ise baya baya şeydir.
    1 -4 ... sapnu puas
  4. 4.
    Kalbine, hislerine göre yaşayan kızdır. Birinden hoşlanıyor, onunla olmak, zaman geçirmek, istedigi her neyse bir şeyler paylaşmak istiyorsa erkeğin onu istemesini beklemek zorunda olmadığını bilir, hayatın duyguları ertelemeye gerek olmayacak kadar kısa olduğunun farkındadır.
    5 ... cupcake jemma
  5. 5.
    Basit ve kalitesizdir. Bütün pislikler bunlardan çıkar.
    -2 ... kapitalist ramsey
  6. 6.
    Ben buyuk ihtimalle tavlicam diye gidip en yakin arkadasima ayarlayip kanka olurum cocukla. Hic denemiyorum o yuzden.
    3 ... zero two
  7. 7.
    Benim gözümde aşmış ve kayda değer bir kişiliğe sahip hayranlık duyulası kızdır. Adım atılmasını, teklif yapılmasını erkekten bekleyen kibir ve gaflet duvarı kızdan elli gömlek üstündür bu kız. Kendi içinden ne geliyosa onu yapar çatır çatır konuşur tanışmaya çalışır onun hislerine hitap eder adeta gider asılır o erkeğe helal olsun bu ülkede böyle kız bulmak zor.
    Gözümde bir mücevher gibi ederi olan kızdır.
    3 -1 ... yoksul genc
  8. 8.
    kız erkeği senin arzu ettiğin gibi inek taktiğiyle değil örümcek taktiğiyle tavlar.

sana ineğinle mutluluklar.
    ... pitislarin hamcisi
  9. 9.
    Hiç olmadım. Olsaydım şu an belki de evli, hatta çocukluydum. Mutlu olur muydum bilmem.
    -3 ... serpil silahliperi
  10. 10.
    Ühü ühü beni hiç tavlamaya çalışan kız olmadı. içimde ukte olarak kaldı. Şaka bir yana gerçekten gönlü varsa kazanmak için çabalamasını takdir ederim ama sırf gönül eğlendirmek için oğlanı kullanıyorsa küfür ederim.
    1 -1 ... duygusuz adam