1. 1.
  çakal kızların çok sık yaptığı ve mal erkeklerin de her seferinde tuzağa düştükleri durumdur. kız işveli cilveli. mal erkeğe her şeyi yaptırıyor. yemek ısmarlatıyor, sinemaya götürtüyor, konser bileti aldırıyor ve hatta arabasıyla haftasonları yakın illere gezmeye bile götürtüyor.

  peki gerizekalı erkeğimiz bu ameleliği neden yapıyor? evet doğru bildiniz. kız belki verir diye yapıyor. bak sana bir şey söyleyeyim moron herif; bir kızın bu denli kullandığı bir erkeğe saygı duyması asla mümkün değil. kızlar da saygı duymadığı erkeğe asla ama asla vermezler. sen gene devam et tabi aptallığına. sonuçta aptallığın sınırı yok.

  bu entryi okuyan pipidaşlarıma uyarımdır. bu salak durumlara düşmeyiniz. niyetinizi usulünce erkenden belli ediniz ki hem yok yere zaman ve para harcamazsınız hem de yaptığınız bu aptallıktan sonra sinir krizleri geçirmezsiniz.

  lan facebookta sarışın kaltağı görüyorum kankam dediği herife yaptırtmadığı şey kalmamış. bir tek adama vermiyor. vermez de. çünkü amcığı baya kıymetli ablamızın.

  sakın böyle aptallık yapmayın lan. sikerim belanızı.
  1 ... dakandaz