bugün

herhangi bir adamı en mutlu edecek hadise, muhabbet, gelişme, haber, falan filan.
bence baba olmaktır.
kişiye, zamana, mekana göre değişen şeylerdir.
saygı, sevgi, huzur.
eşini/sevgilisini aldatmaktır.
her istediğinde seks yapabildiği zamandır.
karşılıklı sevgi, saygı, sadakat, huzur, mutluluk.
yemek. yemek görünce mutlu olmayan erkekte mi var?
halı saha maçına gittiği zamandır.
(bkz: bir kız) daha çok mutlu eden şey (bkz: iki kız)
aşık olmaktır. zira malabağlar amk. hiç bişey umrunda olmaz. he der geçer herşeye..
- iddaa koyduğu andır.

- kafası trilyon olduğu zamandır.
erkeğine göre değişen durumdur.
şahsen ben bilgisayarımla mutluyum.
arabayla gazlamak.
para'dır zira o olmadan ne evlenip mutlu bir yuva kurbailirsin, nede tamtersi gününü gün edebilirsin. o olmadımı erkekten sayılmamanda cabası. kızlar için böyle birşey mevzubahis değil ama.
dört tekerlek bir direksiyondur, deposu da full. açarsın radyonu, sonra o cadde senin bu sokak benim. ötesini de tanıyosam ne olayım, en azından şimdilik.
hoşlandığı kızın kendiliğinden teklif etmesidir.
anket yapılmaması.
rus kızları.
oral sex. başka yolu yok.. var diyene de inanmayın dostlarım. yatağa atmak için ayak yapıyor belli ki.
para erkek insanına sonsuz güven ve mutluluk verir. ona göre para tüm kilitlerin anahtarıdır.
aşık olduğun kızın karşılık vermesi,fenerbahçe nin başarısı ve en önemlisi sağlıklı olmak*
edit: ergen çok vesselam feneri gören eksiledi herhalde geberin o zaman amk sağlık önemsizse.
hayalim universiteden sonra bir dönem dünyanın en temeli sağlam partisi olan chp'de şehrimin kavgasını izmirin davasını yürümek isterim sonra şerefine laf gelmemiş bir eş bulup 3 oda bir salon evde eşim taylan özgür karatay mahir çayan karatay, hüseyin inan karatay, ahmet taner karatay ismlerini verip şehriden uzak altımda eski model arabam ile şehire inip haftada bir pazar çıkmak ve çocuklarım ecevit kimdi baba isimlerimiz neden sol görüşlülerin isimlerini bize koydun vatanseverlik ne demek diyince sigaramı söndürüp araştırın pezolar babanızdan beklemeyin herşeyi diycem isimlerini aldıkları kişilerin önemini anlayınca ellerimi öpücekler en fazla el öpmeden 10 yıl sonra ölüceğim. babalarının davası olan solu devam ettirceklerine dair yemin etmelerini istiycem. biliyorum yeri gelicek amerikaya karşı eylem yaptı diye dayak yiyecekler, yeri geldi kapitalist sisteme direndiler diye biber gazı yiycekler ve onlara ölmeden şunu söylücem vasiyet sol şerefsiz dünyada şerefli yaşama tercihidir diyicem bu davayı devam ettirmezseniz hakkım helal değildir hz.ali'nin yüreğini örnek göstericem atatürkün ileri zekasını inönün milliyetçilğini örnek alın diycem thko'nun solunu bırakmayın diycem bırakacagım vasiyette (bkz: anlayın işte aile babası olmak hedefim).
güzel bir söz.
biz de insanız arkadaş , hayallerimizin gerçekleştiğini görmek hissetmek , sevgilinin mesaj atması bizi de mutlu eder. Kadınlar neyden mutlu olurlarsa bizde onlardan mutlu oluruz , seni seviyorum diyen kadın için mutluluktan ölebilen erkek vardır merak etmeyin , vardır böyle erkekler. Kafasını yastığa koymuş gözyaşları yastığı ıslatan , dünyanın en mutlu insanı olmak için sevgilisinden kadınım diye hitap ettiği insanın şimdi bi mesaj atmasına bakacak olan erkekler , vardır böyleleri.