1. 1.
    Sap olmasından mütevellit kaynaklanan Ezikliğini bu şekilde dışavuran insan eylemidir efendim.
    1 -1 ... sodomlu
  2. 2.
    bu erkeklik değildir, adamlık hiç değildir. bunu yapan gerçekten eziğin tekidir.
    2 -1 ... davulun sesi uzaktan hosgelir
  3. 3.
    hayatımda yalnızca bir kere büyük bir zevkle gerçekleştirdiğim eylem.

kızın %100 haksız olduğu bir olay yaşandı, sevgilisi olaylardan bihaberdi ve aşırı sinirlendi. sakinleştirdim ve güzellikle mevzuyu anlattım. ikna da oldu ama sırf kıza karizma yapmak için benden özür dilememi istedi, ben dilemeyince daha da üstüme geldi. haliyle benim de tepem attı, sikerim hanımefendini de özürünü de deyu çeneye birkaç seri yumrukla giriştim, birkaç darbeden sonra upuzun oldu zaten kaldırımda.

şimdi bak şöyle bir şey var. ben idmanlı adamım, görüntümden zaten belli yıllardır vücut geliştirme yapıyorum. sen ise üflesem uçacak, sikim kadar bir şeysin. ben daha en başından her türlü pisliği yapabilecekken alttan alıp sana açıklama yapıyorum, daha ne sikime şansını zorluyorsun?

yaptığım karizmayla kızı çatır çatır sikerim hesabı yaparken muhtemelen yediği dayaktan dolayı terk edilmiştir, bu da ders olsun.
    1 -1 ... nesgayfe