1. 1.
    Tapılacak, müptelası olunacak müthiş bir kızdır. (bkz: Göynüm hep seni arıyor neredesin sen)
    5 -4 ... yoksul genc
  2. 2.
    Var mı böyle kız ? Varsa da ben hiç görmedim.
    1 ... simiago
  3. 3.
    15-18 yaş arasında olması muhtemel kız.
    3 -1 ... rotto
  4. 4.
    Kızın hasıdır.
    1 ... yoksul genc
  5. 5.
    Yok öyle bi kız.
    Ne doğmuştur ne doğacaktır.
    ... endless pain
  6. 6.
    aşkı anlatan edebi eserlerin yazarlarına ve cinsiyetlerine göz gezdiriniz. çoğunluk erkektir(kadın olduğunu hiç sanmıyorum ama biri çıkar şu var diye örnek gösterir o yüzden çoğunluk yazdım).
    ... firindasutlacc
  7. 7.
    Takintidan başka bisey değildir. Bir süre sonra başkasına aşık olacak kızdır.
    4 ... kapitalist ramsey
  8. 8.
    Abartmis kizdir insani sogutur normal ask iyidir.
    2 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    Hayatının hatasını yapan kızdır. Aynısı erkek için de geçerlidir. Yaş ilerledikçe üzerinize çöken o hüzünde, hayal kırıklığı yaşamaktan paramparça olmuş kalbinizde, güven problemi yaşamanızda hep o acı tecrübelerin izlerini taşırsınız. Hem de farkında bile olmadan. Kendinizi bıraktığınız her kucak sonunda bir tuzak olarak size geri döner. Verdiğiniz bütün emeği çöpte görürsünüz. O karnınızda uçuşan kelebekler birer bıçak olur batar. Ta ki pragmatist olmanın hazzını keşfedene kadar. Aşk meşk gibi saçma sapan kimyasal reaksiyonlarla ömrüne sıçmak isteyen varsa buyursun olsun.
    6 -1 ... serrano
  10. 10.
    Ne kadar taparsa tapsin sonunda sizde tapilacak kudreti goremeyip gidecek olan kızdır. Tecrubeyle sabit. (bkz: onlar anca filmlerde olur)
    ... o oyle olmuyor