1. 1.
  Türkiyede erkeğe ihtiyaç olmadığı için, kızlar peşlerindeki sürüden karpuz kavun gibi seçtikleri için, apartman gibi bir egoya sahip oldukları için, bu tip tekliflerle kolay kolay gelmezler. Bu teklifle gelmeleri birkaç sebeple olabilir.

  1.kızda histriyonik kişilik bozukluğu vardır. etrafında 100 adam varsa 100 ünü de etkilemek zorunda hisseder. Aslında sizden hoşlanmamıştır ama sizi etkilemek için yemliyor olabilir. Etkilediği anda sizi reddedip ulaşamadığı birini kovalar. Reddilip rezil olma vakalarının % 95 i histriyonik kişilşk bozuklupu olan kızlar yüzünden olur.

  2.ortamda bir arkadaşınızdan götüne kazığı yemiştir. Onu Kıskandırmak için gözünün önünde sizi yemliyordur.

  3.ortamda sevmediği bir kızın size ilgisi vardır. Kızı verem etmek için gözünün önünde sizi yemliyordur.

  4.ağzı sıkı biriyseniz Bir gecelik seks ya da dönemsel fuckbuddy olarak düşünmüş olabilir.

  5.çekici de bulmuş olabilir.
  -1 ... morat
 2. 2.
  Erkeklerin bu gibi durumlarda soğukkanlı olmaları, fazla bir heyecan belirtisi göstermemeleri, o teklifi her zaman alan kaşar biri gibi davranmaları gerekir,
  Kızın ne ayak olduğunu çözmek için bir takım shit testler yapmak gerekir,
  Diyelim kız sizi çekici bulmuş, kendine yakın hissetmiş gelip açıldı.
  kızlar etkiledikleri adamlardan hiç hoşlanmaz, ezik bulur, cepte görürler.en ufak bir heyecan belirtisi göstermeniz durumunda sizin bir ezik olduğunuzu düşünüp sizden soğurlar. Kendi kalenize gol atarsınız. Soğukkanlı olun.
  1 ... morat
 3. 3.
  Diyelim ki kızı beğenmediniz. Hayvanlık yapmayın. insan gibi medeni cesaretini takdir ettiğinizi, yaşamınızda biri olduğunu, nazik teklifini kabul edemeyeceğinizi söyleyin. Çok da fazla açıklamaya girmeyin. Alışkın değilsiniz böyle şeylere. Konuştukça sıçarsınız.
  ... morat
 4. 4.
  Türkiyede bu Kolay kolay olmaz.yerel bir kanalın Kamera şakası mı, kafayı sağa, sola, yukarı, aşağı çevirip bi bakın,
  ... morat