1. 1.
    Doğrucu, realist, gerçekçi, dobra, özü sözü bir, cesur bir kızın söylemi olabilir ancak bu.
    Yalana başvurmaz, sevmediği halde seviyormuş gibi davranmaz. Ne hikmetse Böyle dürüst kızlar sevilmez ama.

Bundan daha olağan bi durum yok bence. Bi insanı parası için sevmek, o çok övdüğünüz iç güzelliğini sevmek kadar doğal. Evet para kalıcı değil, keza iç güzellik de.
    9 -4 ... essy
  2. 2.
    dürüstlüğüyle gönlümüzde taht kuran kızdır. bende ince beli, dolgun memeleri için seviyorum. alan memnun satan memnun. ha diyeceksiniz paran bitince o kız gider sahte dünya da benim param biterse zaten sevişmeyeyim.
    3 -1 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Öpüp seni tepesine koyar, baş tacı eder.

Bunlar böyle.
    1 ... kendihalindeyazarx
  4. 3.
    Bu kızların dürüstlüğünü taktir ettiğiniz kadar ezikliğini de yüzüne vursaydınız keşke. Özgüvenli ve güçlü kadınlara ihtiyacımız var bizim. insanlar böylelerini iyi olarak adlettikçe sağlam bir şah bulmanız zor. Hayatta bir nevi satranç dostlar. Stratejiniz ise berbat.
    5 ... vasilissa
  5. 4.
    terk etme sebebim. ben beni ben olduğum için seven birini istiyorum. hemde çok sevsin. aşırı sevsin. baya baya sevsin.
    1 ... uzay muhtari
  6. 5.
    Erkeğin sizi orospu olarak görmesini sağlayacaktır.
    3 ... tenete
  7. 6.
    En azından dürüst diğerleri gibi riyakar değil Helal olsun ...
    1 ... isminiunutanadam
  8. 7.
    Bir kaşarın adamlık yapma çabasıdır.
    3 ... blindur mergen
  9. 4.
    Para benim değilse isterse milyonları olsun ne fayda.
    Boklarım ki kıskançlıktan.
    1 ... moon tripper
  10. 5.
    Bence mantıklı Yani en azından orospu olduğunu öğrenmiş olur. Ona göre davranır.
    ... be happy yine yine yeniden