1. 1.
  O erkeğin yanına gidip amansızca ona iş atan, kur yapan, onunla sürekli ilgilenen sıcakkanlılığı ve yakın davranmayı ihmal etmeyen kadındır. Bu tavırlar Erkeğe erkek olduğunu hissettirir, bir de eger senin için bitiyorsa, ilgiyi asla eksik etmiyorsa karşıdakinin gerçekten bir kadın olduğunu o zaman hatırlarsın, bu da oldukca iyi duygular hissettirir bir erkeğe.
  2 -1 ... yoksul genc
 2. 2.
  Kadın gibi kadındır. Erkeğine kur yapar, sevdiği yemekleri yapar, gücünü tatmak için kucağına atlar falan. Heyy yavrum hey.
  1 ... plane of wings
 3. 3.
  Türüne az rastlanan endemik bitki kadar değerli bir kızdır.
  1 ... yoksul genc
 4. 4.
  Komplike bir kadındır, birkaç basit örnekle açıklanamaz.
  Asi, eşitlikçi, dominant bile olsa sırf size bunu hissettirmek için türlü jestler yapabilir.
  Mesela yatakta teslim olur. Önce sizi tatmin eder. Gözlerini gözlerinize diker. Hiçbir şey söylemeden tek bakışıyla baştan çıkarır. Sizin pek bir şey yapmanıza da gerek kalmaz. Özel hissettirir. Dünyanın en bağımsız kadını olsa da 'sana aitim duygusunu' dibine kadar verir. Sizden başka kimseye ihtiyaç duymadığı algısını hücrelerinize kadar hissettirir. Öyle bir dürter ki, tüm erkek genlerinizi aynı anda harekete geçirir.
  Gerçekten eşine köle gibi davranan kadında alamazsınız bu hissi. Ama son derece dikbaşlı bir kadının kimi zaman size teslimiyetini vermesi, sadece sizin için olduğunu hissettirmesi, sadece size aidiyeti erkek olduğunuzu sapına kadar hissettirir.

  Dışarıda size olan yaklaşımı, iş hayatınıza yardımları da tüm bu komplike kadının diğer özelliklerindendir. Mecra Uludağ olduğu için sadece okunacak, cinsel kısımla özet geçmek yeterlidir. *
  5 ... alkolik oldum