1. 1.
    Bir erkeğe çiçek alma durumudur.
    Kızlara alınıyor da onlara neden alınmıyor. bu hediye alma yöntemini bile cinsiyet katmışınız.
    Gayette alınır.
    2 -1 ... isbaranin kizi almilaa
  2. 2.
    Erkekler alıyorda kızlar neden alamıyor durumudur.
    Tabi ki alınır. Hem çiçeğe iyi davranırsa şefkatli olduğunu anlarsınız.
    3 -6 ... isbaranin kizi almilaa
  3. 3.
    aşırı komik bir durum.
    1 -6 ... pembeseker
  4. 4.
    Dur bi düşüneyim. Ofiste oturuyorum, zaman geçirmek için sözlükte gezinirken birden arkadaşlardan birisi bana kargo olduğunu söylüyor. şaşkınlıkla karşılık kapıya gidiyorum, bi bakıyorum ki 12 adet kırmızı gül. üstünde ufak bi nazım şiiri. elime iliştiriyo koca çiçeği imzayı atıyorum geçiyorum içeri. bizim elemanlar bana bakıp anında ''taşak oğlanı'' ilan ediyorlar. akşama kadar goygoyun dibi. sonra yüzüğü çıkarıp hatuna yutturuyorum.

amına kyim öyle hikayenin.
    12 -2 ... the azazel
  5. 5.
    Çiçek alınan erkeğin tepkisini görmek için deney aracı olarak kullanılabilir.
    ... portakaldavitaminbeyin
  6. 6.
    akabinde o çiçek koklanırken gözler yavaşça açılır ve kadının yüzüne bakılır. şaka mı bu mk?
    ... yok herif
  7. 7.
    Şehitlik ziyareti için yapacağım eylem. Dünyanın en masum ve muhteşem erkekleri onlar çünkü. Hiç kimsenin olamayacağı en yüce mertebedeler.

bedenen yaşayan bir erkeğe çiçek alacağımı hiç sanmıyorum. Çünkü "erkeğe çiçek alınır mı yeaaa" derler. Nedense erkekler garipserler. Oysa çiçek tertemiz sevginin simgesidir.

Şehit erkeklere çiçek alın. Değerini en iyi onlar bilir. Çok da sevinirler mutlaka. Çünkü her anlamda mükemmel ve iyi niyetlidirler. Sevgiyi küçümsemezler, vefalıdırlar. Zaten bu yüzden sevgilerin en yücesi olan vatan ve millet sevgisi için can vermişlerdir.
    6 -2 ... fadimenin dugununde halay basi
  8. 8.
    Bir kadın olarak saksıda veya toprakta olmayan her çiçeğe üzüldüğüm ve hem çiçeğin solmasına neden olup hem de 2 günde yok olacak birseye dünya para verilmesini mantıksız bulduğum için asla deneyimlemeyecegim olay...
    ... karkuresindeyasayan
  9. 9.
    Biri bana yapsın la bunu valla çok hoşuma gider.
    1 -1 ... oncoming storm
  10. 10.
    kızlar bence siz bize gömlek almaya devam edin.
    2 -1 ... vatanperver60