bugün

Kadın düşmanlığı yapıp da aklınca ukalalık yapmak.
Entryleri gördüm yazdığınız tüm şeyler sadece bir erkeğin değil tüm insanlığı itici yapacak şeyler.
Erkek kadın fark etmeksizin. Yola tükürmesi, yolda sigara içerek yürümesi, bilmediği bir konu hakkında atıp tutması ve kendi fikrini iddia etmesi, gösteriş manyağı olması sürekli ilgi peşinde koşması, hayvanlara zulmedip bazı insanları aşağılaması. Bunlara sahip olan birinden uzak durun dostlar.
Küfür etmesi.
internetten gördüğü sözlerle edebiyat yapmaya çalışması. Geçen birisi "bu hayatta kafana şapkadan başka bir şey takmayacaksın" dedi ve öyle gururlu öyle koltukları kabardı ki anlatamam sanki nobel edebiyat ödülünü kazandı pezevenk.
Yalan söylemesidir. Neyse o olacaksın eveleyip gevelemeden siyah siyah beyaz beyaz net.
Modayı takip etmesi. Daha iticisini görmedim öğk.
Çiçekli gömlek giymesi ve kendini havalı sanması.
Küfürü noktalama işareti gibi kullanmaları.
Düşünmeden konuşması.
Enseden arkaya kıvrılmış saç.
Tesbih, nargile, kısa pantolon.
Yüksek sesle böğürür gibi gülmesi konuşması.ben bir erkek olarak igreniyorum.
Somut hareketlerin affedilebilir yanları olur uyarırsın düzelir lakin bir erkek bencilse uzak durun en önemlisi bu çünkü bu adam menfaati için seni ezip geçer gram da vicdan azabı çekmez.
şişko olması
göbekli olması
dağdan kaçma boz ayı gibi kıl yumağına dönmesi
kül tablası yutmuş gibi leş gibi sigara kokması
vücudunu boya tahtası zannedip, dövme yaptırması
tipsiz olması
cüce olması
uzun tırnaklı olması
uzun saçlı olması
kel olması
mavi gözlü olması
esmer olması
fakir olması
bamya pipili olması
bu özelliğe sahip erkekler hayata 10-0 geriden başlar.. mümkün mertebe 30 km ötemde oynayın sizi tiksinç yaratıklar.
Esmer olması.

Edit: esmer sevmiyorum arkadaşlar herkes sevmek zorunda mı? Niye eksiliyorsunuz eheh.
saygısız olması, sık küfür etmesi. aşırı abaza olması. iyi yönlerini yazacağımız bir başlıkta yok mu?
detayın ne demek olduğunu bilmeyen geri zekalılar tarafından bile itici bulunacak kadar yıkık olması.

amk mavi gözlü olmak, esmer olmak, bamya pipili olmak, yakışıklı olmak detaysa, normali ne bunun?

duvara kafa attırdınız yine sinirden.

bu kadar da olunmaz ya. hakikaten bu kadar olunmaz.
Bir insanı sırf fakir diye suçlamak bu hayatta en kötü şeylerden biridir çünkü fakirlik ayıp değildir fakirlik bir kaderdir. Onun için kabul edilecek bir durum değildir bu entry.
maço erkek tavırları ve entelektüel olmayı eziklik olarak görmesi. şüphesiz her insanı itici yapan detaylardır ama bu tarz kompleksler erkekler de daha yaygın.
bunları söyleyen kızında davul gibi göbeği, boynundan sırta kadar kılları, ayda yılda bir aldığı kol kılları, spor nedir bilmemiş bir bedeni ve zor çalışan bir beyni var. öyleyse ben iticiliği kabul ediyorum.
cimrilik cidden çok itici, türk erkeği olarak babadan dededen mert yetişmiş insanlarız bu yeni nesil adetlerle yedirmeyiz efendim.
Temiz olmaması iter gerçekten. Kişisel temizlik falan hani duş muş hani. Hani tırnak makası, jilet falan hani :( tanıdık gelmedi mi :(
küfürlü konuşması.
ağır abi halleri.
cinsiyetçi egosu.
elinin sürekli saçını düzeltme pozisyonunda olması. Başı 45 derece sağa yatırıp gözleri biraz kısarak 5 dakikada bir yapılanından söz ediyorum.
Edit: gerçi elleri sürekli saçlarında olan insanlardan oldum olası tiksinmişimdir.