bugün

türkiye'de paraya tapan insanlar çok olduğundan dolayı hiç zor değildir ayrıca varisi de hazırdır.
her yer din sömürücüsü kaynıyorken, yanlış kurulan cümledir.
sanırım amerika, israil, pkk ortak beyanatadır. bulmuşken de türkiyeyi iyice haşat etmeye çalışıyorlar. bi daha bulamazsınız.
abd yenisini yapana ve yollayana kadar en iyisi bu.
ya biz bulmadık elin gavuru bulmuş ,o gider başkasını getirir.yaşasın bob eşbaşkanı.
haber başlığını görünce kayboldu diye umutlanmadım değil hani.*
velhasılı, bekir bozdağ'ın şefkat beklediğini gösteren ifadedir efendim.

edit: genç tayyipçiler rahatsız! yerim lan sizi, çok tatlısınız.
bulmayalım zaten bulduğumuza pişmanız.
böyle über yalaka, faşist,ultra antidemokrat biri gerçekten zor gelir bir daha. katılıyorum.
Bir Erdoğan bulmak için Sirklere bakınız, osmanlı sarayındaki saray soytarılarının soyundan gelen kişilere bakınız. dini kendi amaçları için araç olarak gören insanlara bakınız. zamanında amerikayı kurtuluş olarak gören mandacı zihniyetin torunlarına bakınız. osmanlıcılığı savunan ve 300 yıl geriye gitmeyi planlayanlara bakınız. halkı açken tok yatanlara bakınız. zaten milyonlarca görürsünüz böyle adamlardan.
gayet kolay bulunabilir. rte ile seviş, hamile kal, doğur. al sana annesi bekir bozdağ olan yeni rte (#16998464).
cinsel zorluğu düşünmeyin. tıp çok ilerledi.
yeter lan sol frame in sahibi oldu adam . bi bırakın bu tayyip meselesini tayyip tek başına yapmıyor yaptıklarını.
etrafta o kadar çok ki, dışarı çıksan binlerce denilesi hede.
bir söze bakın söz mü diye, bir de söyleyene bakın adam mı diye.

söz: bir erdoğan daha ne zaman buluruz bilemiyoruz

adam: http://galeri.uludagsozlu...52/bekir-bozdag_48453.jpg
Kullanılıp kenara bırakılan ve sömürülen birini daha yetiştirmekse; empreyalistler için dert değil. 5 dk da bir kaset iki haber yenisini yetiştirmek an meselesi...
mensubu olduğu partide, rte hariç 326 adet var. tabi bir de %50.
"aman ağzından yel alsın, allah ikincisinden korusun" diye karşılık verilmesi gereken yağcı bakan güzellemesi.
Bulmak isteyen kim? diye sorulması gereken söz.
doğru. şeytan bir tane sonuçta.
BiZ MUSTAFA KEMAL ICIN BOYLE LAFLAR EDINCE ULUSALCI, FAŞiST DIN DUSMANI FALAN OLUYORUZ, BU NE OLUYOR PEKI DENILEN SACMALAMADIR.