bugün

-601 ile iphone 10 dan yazıyorum desen de pek sikleneceğini sanmıyorum.
...dedi 20 liralık faturasız hat kullanan yazar.
6s 64gb ile yazıyorum, aynı harfler bende de var.
Bir arkadaş 3210 kullanıyor 4 tane sevgilisi var. Evet dört tane.
Simdi sirket hatlarimin bagli bulundugu telefonlari yazsam bu entryi sileesin de ben senin kadar uber troll olmaya calisan zerzevat tadinda degilim taniminin yakistigi telefondan girilen entryidir.
Isbu entry samsung j7 aletiyle yazilmistir.

Yaziliyor yani ayni sayfada cikiyor, sorun yok.
önce bana numaranı yolla, sonra titreşim moduna alıp götüne sok o telefonu. bütün gün arayıp tatmin olmanı sağlarım.

not bu entry 3$'lık kalvye ile yazılmıştır. maddiyatçı pisliklerden nefret ediyorum.
--spoiler--
eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşek.
--spoiler--

iphone'un sevdiğim modelini alan görgüsüz yazar beyanı.
Telefona yedi bin lira verdim borc para verebilecek arkadaslar dm atsın gibi seyler yazılmamış şükür hhajsjs.
Entry ışıl ışıl parlıyor. Gözleri kamaştırıcı bu olağan üstü parıltı demek ayfon x in ışıltısıymış. Sen nelere Kadirsin ayfon x..
Sahibinden temiz az ellenmiş iphone x günlük ve aylık kiralama seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.
güya iphone x ile girdiğin bu entry'i kolunda bir Louis Moinet varken rolce royce'un arka koltuğundan atıyorsan işte o zaman helal olsun derim.
san diego'daki ferrari bayisinde kendime araç seçerken okuduğum, bir fakir tarafından açılmış başlık.

aracımı kırmızı mı alayım, sarı mı karar veremedim.
Siz gidin app store a para domalın

Biz android fedaileri apk yapalım

Öpüyorum sizi.
dağ evinde ayı postu üzerinde şömine başında ipek ropdöşambırla elimde petrus şarabımla trüf mantarlı makarna ve hayvar eşliğinde 8k Tv'de bu tür görgüsüz enteryler okumak gerçekten üzüyor.
güncel Önemli Başlıklar