bugün

emo olmayanların okumakta zorluk çekecekleri mektuptur. malum, emoların türkçemize olan katkıları yadsınamaz(!)

büyük ihtimalle; "qmse bni swmiyr", "hyat çooq sqıcı", "sz bu meqtbu oqurkn zbniler bni siqiyo oljk" vs.. gibi salak-saçma bahaneler olacaktır.
hey phepeqhlee ( hey bebekler)
yashamak shock phokthaaan ( yaşamak çok boktan)
arthık yhenni shach shekilleri pulamıomh ( artık yeni saç modelleri bulamıyorum)
siahh ojhelerimi de kmshe beenmiomush chünküüh tırnahklarımhı yiyourmuşhumm ( siyah ojelerimi kimse beğenmiyor çünkü tırnaklarımı yiyormuşum)
fharklhı olamuooom hathaa pughünn melüss benim eteimii ghiymissh(farklı olamıyorum hatta bugün melis benimle aynı eteği giymiş)
perhkechan'mmm <3 dha bnni therk etthi (berkecan da beni terk etti)
khmsee bhenni anhlammıhoooy ühhüüouwh (kimse beni anlamıyor + ağlama efekti)
dha chookh nedhen vhaa amma yazhamıycahm qapasütem yetmioo hem shıkıldm daaaa (daha çok neden var ama yazamayacağım kapasitem yetmiyor, hem çok sıkıldım)
buu pohtahnn yashammı pırakıp gediomh (bu boktan yaşamı bırakıp gidiyorum)
bheni össleyinhh (beni özleryin)
übtümhh muahh (öptüm)

ayssshegüllh

böyle bir şeydir muhtemelen. saçmalıklarla dolu... bir emo niye intihar edebilir ki? belki giydiği elbisenin aynısını başkası giyiği için...

edit: emo bir arkadaşın damarına bastık herhalde, o da acımadan eksiyi basmış... sağolsun varolsun. öpüyorum bebeğim muaaah. *
muhtemelen ''ölhmeq süfee oljaq bnje'' gibisinden sonlandırılacak intihar mektubudur.

convert: ''ölmek süper olcak bence'' *
kelim ve saçlarımı gözlerimi kapatcak şekilde yapıştıramıyorum. bu duyguyu tadamıyorum artık yaşamamın bir anlamı yok elvede dünyha ben gidiyorum.