bugün

geçen bankada sıra fişiminin bankoda yanmasını bekliyorum, bir yandan da neden bu insanlar bu kadar mutsuz, bu kadar asık suratlı ve sinirli diye bir yandan da düşünüyorum. sonra dedim ki kendi kendime, elbette bir değil bir çok nedeni var. en başta da kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmeyi bilmiyoruz, hiç bir zaman yetişemeyeceğimiz zamanla yarışa giriyoruz. bırak her fırsatta seni seviyorum demeyi, en sevdiğimize bile bir teşekkürü bir özrü çok görüyoruz. bunun sonucunda ne oluyor?

devamlı bir gerilim bir stres içindeyiz. haliyle bu sevişmelerimize de yansıyor. bütün sevişmelerimiz yalan, pardon yavan oluyor. oysa eğitim önce yatakta başlar. her işin başı yatak. yatakta ne kadar mutluysak bu günün kalanına da yansır.

bunun için de daha avangard arayışlar içinde olmamız gerekir. nutella da güzel ama çok avam be. bence bazen whiskyle bazen buzlu bademle, yeşil zeyninle kendini karşısındakini ödüllendirmeli. düşünsene 12 yıllık chivas regal ile migrostan alınmış bir kutu nutella veya krem şanti aynı ambiyansı verir mi hiç?
nuri alço stili olabilir.
sevişirken ellerinizi kullanamayacağınız açıktır, tabi buz bademi bir yerinize sokmaya çabalamayacaksanız.