bugün

Kuytu köşelerde yürürken bişey düşürmüşseniz, ya da karanlık bir ortamda irili ufaklı bir şey arıyorsanız, hemen imdadınıza yetişecek uygulamadır.Işığın sönmemesi için snake oyununu sürekli ilerler şekilde bırakmak gibi teoriler bulmak gerekir.
nokia'nın eski model telefonlarında bu özellik bulunmaktadır nedense sonradan kaldırdılar.

edit: anlatım bozukluğu
gayet başarılıdır.
nokia 5100 ile mümkündür.
(bkz: nokia) (bkz: 1100)
bence türk icadı..
elektrikler kesildiğinizde odanızda tek başınaysanız çığlık atmamanızı sağlayacak tek yardımcınızdır.
Sony ericsoon telefonların bazılarında var ve de eski nokiaların bi tanesinde vardı sanırsam,işi yarar bi özellik fenerin pili ile uğraşmaktansa el feneri işlevinde telefon güzel oluyor.Ancak bunu düşünebilen üretici firma var mı bilmiyorum-yok ki fazla üretilmiyor-.
(bkz: d900i)
kalıcı flaş.
http://www.maxicep.com/attachments/2257d1189194422/ adresinden indirilebilecek torch adlı program ile symbian işletim sistemine sahip telefonlarda kameranın flaşı el feneri olarak kullanılabilir.
Herhangi bir app veya ekstra bir ışık sistemine ihtiyaç duymadan, sadece telefonun ekran ışığıyla bile el feneri gibi kullanılan cep telefonudur. Gece tuvalete veya su içmeye giderken yolunuzu girebilmek, eve geç geldiğinizde fotosel olmayan apartman girişindeki kapının kilidine anahtarı doğru şekilde ve kolaylıkla yerleştirebilmek, elektrikler giderse mum ya da herhangi başka bir ışık kaynağı aramakta kullanılan oldukça pratik bir sistemidir.
güncel Önemli Başlıklar