bugün

burayı daha sevmektir.
sene 2005 ler olsa ekşi hakkında laf ettirilmeyecek mevzu.

ama ekşi eski ekşi değil, yaşasın uludağ sözlük.
Uludağ sözüm ona ezik olan Sözlükte bile yazmayı beceremeyen ekşide yazar olduğunu söyleyerek entrylerini temize çekme çabası olan yazar bozuntusuna hitaben Uludağ da bir bu kadar harikaysa ekşideki entrylerini merak ettim doğrusu neler kaçırıyoruz varya çok cahiliz Eğit bizi sensey.
eksi yazarlarini kaale almamayi gerektiren baslik. beatles bestelerini ilkokul sarkisina benzeten birini ben kaale almam.
çok ta lü lü.
Çok ta fi fi.
burası bir çeşit not defteridir. hani aklına gundelik hayattan birşey gelir veya bir şey yasamissindir, gelir buraya not alırsın, hani silinmesin de bi yerde kayitli dursun diye. Okunup okunmamak pek mühim değildir.
Oysa bir konudaki daha derin fikrinizi ise ekşi'ye yaşarsınız. Yanı artık buradaki ortamın veya seviyenin hiçbir önemi yok. dediğim gibi, benim adima tamamen bir not defteridir uludağ sözlük..
özellikle kanzuk döneminden itibaren ekşi sözlük'ün ciddi ciddi pkk terör örgütü propaganda aracına dönüştürülmesi ve pkk karşıtı entry giren, pkk propagandası içerikli entry'leri şikayet eden yazarların bir bir uçurulması sonucu ekşi sözlük'ten uçurulmamak için yapılandır.

bu nedenden dolayı ekşi sözlük'ten soğuyan ve uzaklaşan yazarlar, eğer organize olup uludağ sözlük'te bilgi içerikli entry dalgası başlatırlarsa uludağ sözlük içerik bakımından çağ atlar. bu da uludağ sözlük için altın bir fırsat olur. en azından makale aranıyor duyuruları gibi başlıklar sık sık gündemde yer alırsa bu atılımın arkası da mutlaka gelecektir.
me gusta tarafından yapılandır.
güncel Önemli Başlıklar