bugün

(bkz: rüyalar)
yılmadan bana anlattınız diyor... tam bir meriç... timsah diyalogları bunlar...
Ulu sözlüğe hakaret ediyor vurun eyy zallın evlatları. Bizim yazarlar soğan cücüğünü ayıklar yer be sen ne konuşuyorsunuz. Biricik ulu sözlüğüm benim. Sıcak ve samimi bir yuvadır ulu. Ekşi de bu samimiyet var mı he söyle var mı.
kısaca mesleğini söyleyebilirdi taa liseden başlayıp aldığı eğitimleri anlatması saçma geldi bana.
-merhaba

-sen kimsin yha çomar

Tadında geçecek olan muhabbet.
süper lise ne lan? ekşici teyze olmuş o...
...sonrada ağzımın kenarından akan salya beni uyandırdı diye devam eden konuşma metni. bugüne kadar bir başarısı olmamış bırakın akademik başarıyı, iş hayatını, sosyalleşirken hak korumaktan aciz karakterler burada cinsiyet üzerinden zırvalıyorlar ya düşük bütçeli komedi tadı bırakıyorlar. iyki arada burda takılıyorum yoksa herkesi aklı başında işinde gücünde kabul edicem.
Ulan başıma ağrı girdi okurken. Düşman başına bu kadar konuşan kız.
25 yaşında ise 92 lidir ve o Zaman'lar süper lise yoktu kalkmış idi....ya yaşını küçük söylemiş yada külliyen yalan ,eşki yazarı sazan balığını oltaya getirmiş bu buranın yüz karası.
soru; mesleğiniz nedir?

cevaba bak amk, doğduğu hastanenin, bağlı olduğu vergi dairesinin kurulduğu tarihten başlayacak utanmasa.

tabi direk rehberlik yapıyorum desen, hangimiz yapmadık üniversitede amk, boş beleş iş.

yok süper lise vay portekizce, sikik mesleğin ne mesleğin.
Hatun egosunu konuşturmuş gömmüş seni haberin yok .
güncel Önemli Başlıklar