1. 1.
    bugün karşıma çıkan mal tiptir. yazdığım bir entry'De anlatım bozukluğu bulmuş mesaj atıyor. kendisine cevap bile vermedim tabiki. canım bak ezmek gibi olmasın ama ben bir ekşi sözlük yazarıyım, öyle önüne geleni almazlar oraya. burda yazmamın sebebi tamamen eski zamanların hatrına ama böyle sorumsuz tipler yüzünden bırakıp gideceğim yakında açık ve net.
    2 -24 ... public agent efsanesi
  2. 2.
    bir eksi yazari olarak beni de cok rahatsiz eden tiptir.

toefl skorum 105 oldugu icin zar zor kabul edildim. 2 dilde syntactically correct entry ler girebiliyorum.
    -4 ... 81tw15e
  3. 3.
    (bkz: tabii ki)

Yazık kimin çocuğuysa. Daha yazmayı bilmiyor.
    22 -3 ... 11 haziran
  4. 4.
    Bağlaç olan ki'yi ayıralım yalnız ekşi yazarları.
    6 -1 ... imla
  5. 5.
    Biz gibi fularlı ekşi yazarlarına yapılmış büyük hakerettir.

Tez kellesi alına.
    2 ... mchl
  6. 6.
    (bkz: o konuda ben de çok rahatsızım)
    ... pillars of creation
  7. 7.
    Lan bunlar harbi harbi bir sözlükte yazmayı üstünlük göstergesi olarak kabul ediyorlar.
    3 ... sweet pyschopath
  8. 8.
    ben de ekşi sözlükte yazıyorum ama bu kadar takmıyorum. elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum sadece. böyle gereksiz atışmaların içine girip insanları eziklemiyorum.

he bu arada.

burda değil burada
    tabiki değil tabii ki

Edit: ''anlatım bozukluğu bulmuş''tan sonra virgül işareti kullanırsanız, anlatım bozukluğunu engellemiş olursunuz. Zira eleştirilmeye açık olmadığını düşünen birinin böyle basit hataları görmemesi düşündürücü.
    3 -1 ... lennonmccartney
  9. 9.
    Ekşi sözlükte yazar olabilmek için Türkçe dilbilgisi mi gerekiyordu?
    Ben PKKlı olmak yetiyor sanıyordum.
    Hayret.
    Çok büyük ayıp etmiş afedersiniz.
    5 -1 ... dalya rock yazar
  10. 10.
    Ekşi sözlükte yazan o kadar mal var ki burayı kesinlikle arıyorsun. Hiç öyle dilbilgisine dikkat eden de yok. Kayıt ol sabrın varsa yazar olursun o kadar.
    4 ... kilimanjaronun daglari