bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  kişinin taş devrinde sabalak sabalak yürür iken basina gelmesi muhtemel olan olaylardan biridir. öyle cökmekle falan yirtamazsin arkadas hart diye isirir bu meret.

  o zamanlar yontma taş press gazatesinin yazi işleri müdürü ertugrul özköktaş bunun bir haber olmayacağini ama adamin ejderhayi isirirsa haber olacağini genc meslektaşlarina ögretmek için bayaği cani cikmiştir.

  fakat gel zaman git zaman ejdehalar kendi aralarinda kan davalari güttükleri için kendi baslarini yemişler ve dünyadan kazinmişlardir.

  degil ejdarha tarafindan isirilmak ejdarha görmek bile sansasyon olmustur. rivayet muhteliftir ki van gölünde bir tane canavar vardir ammavelakin bu işin traş oldugunu hepimiz bilmekteyiz.

  ejderhalar birbirinin gözünü oymasa, fakir cobanlar kralin kizina atlamak için ejderha öldürmese dünyamiz ne kadar güzel olurdu.

  hatta radyoaktif bir ejderha tarafindan isirilsak örümcek adam vari ejderha adam ciksa piyasaya ne kadar hoş olurdu? değil mi lan benjamin?
  -3 ... mulayim
 2. ?.
  frp kitaplarında bolca olan seydir.bu ac ejderhalar köylere kasabalara saldırır bizim ulvi kitap karakterleriyle savasırlar..
  ... lauralanthalas
 3. ?.
  imkansız olan hadise...
  1 ... balta
 4. ?.
  fil tarafından yenmek gibi bir çeşit opsiyonalist yaklasim.
  ... bylait
 5. ?.
  komodo ejderi tarafından ısırılmayı becerebilirseniz gerçek olabilecek hadise.
  ... sagi
 6. ?.
  rüyalarda olası bir durumdur hayra ve ya şerre yorumu ısırılış şekline göre değişebilir.
  ... birdy
 7. ?.
  bir dınozor tarafından çoğaltılmakla esdeger olan hadise.
  1 -1 ... ilqnur
 8. 1.
  (bkz: ya bir mamut tarafından ezilmek)
  ... lovedjulia
 9. 2.
  Isırılma değil, yutulma şeklinde gerçekleşecek olaydır.
  3 ... joe satriani
 10. 3.
  şanslı şövalye yada köylü kişisinin başına gelebilecek sonu onurlu bir ölümle bitmesi muhtemel hede. (bkz: ejderha tarafından yalanmak)
  ... seytanalimonataismarlayanadam