bugün

yazlık yörelerde kişi başı ücretle ve sınırsız papalina eşliğinde deniz üstü yatarım, göt göbek yakarım fantezinizi gereçekleştirebileceğiniz teknelerdir efendim kendileri. o koy senin bu koy benim dolanır, tekne çok katlı ise üst katlara çıkar bonzaiii eşliğinde çivileme ya da göbek yanmalı kızarmalı tekniğiyle aşağı bırakırsınız vücudu. çılgınsınn.!! her yaz başka başka şarkılar eşliğinde çoşar çoşturur akabinde rezil yarışmalar yapılır, sunucu kişisi zorla platforma çıkardığı şehir insalarının içindeki canavarı ortaya çıkarır efenim. en seksi bacak yarışması kıllısından ya da göbek star yarışmalarına katılırsınız, arada etraftaki er ya da dişil kişileri kesmeyi ihmal etmez, hani arada bir yaz aşkı götüreyim diye içlenir durursunuz.. lan iki dakka önce sen değil miydin göbek üstü çakılan yandım anam diye höykürerek naralar atan kız seni napsın karizma olmuş deniz kestanesi onu da çizmişler o biçim. neyse efendim yurdum insanı sıcağı sever, sıcakta götü göbeği serip tıkınmayı sever kim sevmezki bayılırız.!