bugün

evet var böyle bir tanıdığım.
17+2.

keşke çalışkanlıkla alakalı bir durum olsa idi ama maalesef. *
istisnalar dışında hocasıyla çok afedersiniz dilim varmadı. başka açıklaması yok.
eve gitmiyordur muhtemelen.
ilk senemin ilk döneminde 10 dersin 8 inden ikinci dönem 10 dersin 5inden kaldım toplamda 13 ders. dolayısıyla 2 yılımda üstten bazı dersleri alamadım ama azmettim çalıştım ve iki dönemde toplam 20 dersin tümünü geçtim.bu arada ekonometri okudum.
Eğitim sisteminin mına koymuştur.

(bkz: ne kafa var millete)
iddaa kuponu bile böyle durumlarda bir kaç maçtan yattığı göz önüne alınırsa imkansız birşeydir.
dgs ile gelmis zeki muhendislik ogrencisidir.

her eve lazimdir.
2 sene önce olmaya çalıştığım öğrencidir. ama olmadı 17'de 14'te kaldım bütler sonrasında. olsun o da başarıdır. mezun oldum sonunda.
Okulda devam zorunlugu var ise o dönem için okulun demirbas listesinde adi geçen ögrencidir.
bok verir denilen üniversite öğrencisi. beyin devrelerini mi yakmaya niyetlendin? bunun daha kolay yolları var.
çanakkale'de seyit onbaşı mısın, malazgirt'te alparslan mı? mustafa kemal misin kurtuluş savaşında?

göt ister vel hasıl.
yapılamayacak bir şey olmadığını bilmesi gereken üniversite öğrencisidir.

öğrenci için son gece çalışması için şöyle bir gerçek olduğunu unutmasın (bkz: imkansız zaman alır).

17 ders veren duymadım ama gerçek örneklerden şunları söyleyebilirim ki 16 dersten 15'ini veren bir sınıf arkadaşım söz konusu.

bendeniz de 16'da 13 kalmıştım.
Yürek yemiştir. Hepsini de verebilmişse muhtemelen zorunluluk hali vardır ki bu da daha değerli yapar başarısını.

Çalışınca oluyormuş demek ki.
neyime güvendiğimi bilmeyerek bir ümit yaptığım ders seçimlerinden sonra olmayı hedeflediğim öğrenci. * *