bugün

özel bir hastanenin kısa bir süreliğine yaptığı kampanya
ne kadar zamanda gerceklesırse gecerlı oldugunun sorulmasının akla geldıgı kampanyanın sloganı
adını tam hatırlayamadıgım bır ulkede nufus arttırımını saglamak amacıyla hastanelerın uyguladıgı bır promosyon cesıdıdır.
kadinlarin seri uretim makinesine benzetildigini dusundugum baslik..nedir bu?
cinde böle bi kampanya yapılması durumunda devletin hasteneye verecegi cezayı düşünemeyecegim kampanya.
beni ciddi düşüncelere sevkeden başlık.kafada soru işaretleri bırakan bir kampanya.süresi tartışılır.niyeti tartışılır.yine de iyi niyetliyse eğer güzel bir kampanya.
bebek doğar, sonra hemen o gece anne ve baba çiftleşir, 9 ay 10 gün hamilelik sürer. o zaman bu kampanya en az 9 ay 10 gün sürecek kampanyadır. ayrıca insanın aklına şu da geliyor. bir çift bu kampanyaya katılmak için kolları sıvar hamilelik işi uzun sürer, sonra kampanya biter. bu kadından doğum parası istenir. kadın şunu der: "ne demek ya para isteriz, ben bu kampanyaya güvenip çocuk yaptım, vermem para filan". velhasıl kaçık bir fikirdir.
anaç bi kadına kesınlıkle ıhtıyac vardır denesı durum. yoksa kampanya güme gider. ayrıca tutar bı kampanya,çünki millet olarak bedavayı severiz biz*
toplumda bu doğurganlığın devam etmesi durumunda,tüm hastanelerde görebileceğimiz kampanya.
TURKIYE DE YAPILMASI IMKANSIZ BIR PROMOSYONDUR.
bir hastanenin kampanyasıydı. Tayyip Erdoğan sponsor mu olmuş dedim.
çok komik bir espriridir. hatta şimdi üçüncü bile bedavadır.
güncel Önemli Başlıklar