bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 60.
    dogum gunum olsun ya da olmasin, aldigim en guzel hediyedir. ayni zamanda birine verebilecegimi dusundugum en guzel hediyelerden biridir de.
    1 ... tek yol devrim
  2. 59.
    Bir doğum günümde böyle bir nane yiyen arkadaşım olmuştu. 10 yaşındaki çocuğa korkunclu kitap mi alınır amk?

kitapligimda hala durur açıp okumaya çalışırım da bir süre sonra içim kasvet ve dehşetle dolar okuduklarımı unutmak için komedi filmlerine dadanirim.

Güzel fikirdir, lakin biraz araştırın. Ne tür sever aklında okumak istediği bir kitap var mi, bunlar önemli şeyler.
    1 ... susturulamayan avrat ll
  3. 58.
    adam bir çağa ayak uydurayım diyerekten vr gözlük, ne bileyim iphone falan alır da gelir. kitap ne amk hangi çağda yaşıyoruz?

salla çöpe gitsin.
    ... ayetler var ayetler
  4. 57.
    Zamanda aile içi kitap hediyeleşmesinden kalan...

Tavan arasında buldum.
    tavan arası
    2 ... salazar slytherin
  5. 56.
    2 gün sonrada benim doğum günüm geçen yıl batak gecesinde sürpriz kutlama yapmışlardı pastayı yiyip kaybetmiştim.
    2 ... kumarbaz fizikci
  6. 55.
    Sevgili kardeşimin Doğum günü öncesi bildirisi. Sadece kitap. Ya ne inek kardeşim var benim. Gerçi Doğru konuşmak gerekirse aferin ona. Gelmez kimseye kitaplardan zarar.
    2 ... soylemebilmesinler
  7. 54.
    alabileceğim en değerli en güzel doğum günü hediyesi olur.
    2 ... kinyas ve kayra
  8. 53.
    sekiz yaşındayken kuzenime hediye etmiştim doğum gününde düşünün o zaman bile ne kadar elit bir insan olduğumu, neyse hâlâ dalga geçer benle doğum günümde kitap aldı diye, bazı insanlar odundur hiç değişmez.
    4 ... good mor nick
  9. 52.
    Atatürk ile ilgili hediye edilen her kitap değerlidir.
    1 ... bay efendi
  10. 51.
    Birine verilebilecek en değerli hediye bana göre kitap. Yalnız kaliteli kitap olmalı elif gibi sevmek tarzı kitaplar olmamalı.
    5 -1 ... delidemedeilimben