1. 1.
  ülkede din adına işlenen rezilliklere bir yenisinin eklenmesidir.

  uyuşturucu bağımlısı genç kızı ailesi dini eğitim alsın diye elin herifinin eline teslim ediyor. adam da kızla güreşiyor. eğitim modeli böyle demek ki..
  güreşirken de sonucu malum.

  işte din kafası insanı ne hallere götürüyor gençler?

  her bokun çözümünü arayan zihniyetin içinde ne pislikler var görün.

  --spoiler--
  Almanya’da yaşayan Türk aile, uyuşturucu kullanan kızları 17 yaşındaki M.T.K.’nin ‘bağımlılıktan kurtulması’ için ‘dini eğitim’ almasını istedi.

  Tatil için geldikleri izmir’de arkadaşlarının tavsiyesine uyarak, Bursa’da yaşayan Abdulaziz A.’ya telefonla ulaştı.

  Aile, yüz yüze konuşmak isteyen Abdulaziz A.’yı izmir’e davet etti. Otobüsle izmir’e gelen Abdulaziz A.’ya aile, buluştukları otelde, “Kızımız Almanya’da uyuştucu kullandı, ceza aldı. Kendisini bu ortamdan alacağı iyi bir din eğitimi ile kurtarmak istiyoruz. Bize yardımcı olur musunuz?” dedi. Abdulaziz A. da aileye, kızlarını Bursa’ya götürüp dini konularda eğitmek için kendisine teslim etmelerini söyledi. Aile teklifi kabul etti.

  Abdulaziz A., 17 yaşındaki kızı Bursa’ya götürdü. Otelde tek başına kalamayacağını söyleyen Abdulaziz A., M.T.K.’yi ablasının evine götürdü. Abdulaziz A., birlikte kaldıkları evde M.T.K.’ya üç kez cinsel istismarda bulundu.
  ‘Bazı olayların aramızda kalmasını söyledi’

  Abdulaziz A., ertesi sabah kapıyı kilitleyerek evden ayrıldı. Birinci kattaki evin penceresinden atlayarak kurtulan M.T.K., ailesini arayıp yardım istedi. Şikayet üzerine gözaltına alınan Abdulaziz A., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  Çocuk izleme Merkezi’nde ifadesi alınan M.T.K., Almanya’da uyuşturucu kullandığı için zor günler geçirdiğini, ailesinin buna çok üzüldüğünü belirtip, “Sonunda ailem kötü alışkanlıklardan kurtulmam için dini eğitim almamı istedi. Kabul ettim. Abdulaziz A., dini eğitim vereceğini söyleyerek ailemden izin aldı. Bursa’ya geldik. Ben otelde kalmak istedim. O ise ‘Ablamın boş bir evi var. istersen orada kalırsın’ dedi. Kabul ettim. O gece kendisi de evde kalmak istedi. Bir şey diyemedim. Sonra benimle güreş tuttu. Bu sırada beni öptü. Ardından, bazı olayların aramızda kalmasını söyleyerek üç kez cinsel istismarda bulundu. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.
  ‘Rızası ile cinsel ilişkiye girdim’

  Abdulaziz A. ise ifadesinde, M.T.K.’nin ailesinin kendisinden dini eğitim vermesi için yardım istediklerini belirtip, “Onlara yardım için söz verdim. Kızı Bursa’ya getirdim. O gece ablamın evinde kalması için teklifte bulundum, kabul etti. Gece güreş yaparken beni tahrik etti. Sonra rızası ile cinsel ilişkiye girdim” dedi.

  Abdulaziz A., hakkında Bursa 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak’ suçlarından toplam 46 yıl hapis cezası istemiyle dava dava açıldı. Abdulaziz A.nın yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.
  --spoiler--

  http://www.diken.com.tr/c...aparken-beni-tahrik-etti/
  ... system error