bugün

züleyha: kızım o angutun kasedinden 5000 tane basılmış, 7500 tane iade gelmiş. korsancılar bile geri göndermiş kasetleri.
-Kimse bilmez Feriştah neler çekiyor. Dışı seni yakar ama içimdeki bronz gerçeği hiç kimse bilemez. Allah seni inandırsın, tam 12 yıldır evliyiz ama Numanla cinsel hayatımızı küçük bir kağıda yazabilirim, hem de tüm detaylarıyla birlikte.
Star'da başlamıştır. Şimdiki komedilere bakınca altın gibi parlıyor. Şikayetlenince bize boomer diyorlar ama göz var izan var be kardeşim. Bir şu şahesere bak, bir de şimdiki osurmalı sıçmalı tükürmeli tokat atmalı komedi(!)ye.
Starda yayınlanıyor da o ses kalitesi nedir amk.
spartakist vedat: bak, senin adın neydi?
tombalak: tombalak derler bana.
spartakist vedat: tombalak mı, o nedir öyle?
tombalak: e şişmanım ya... o yüzden.
spartakist vedat: insanların dış görünüşüne bakıp alaycı isimler takmak lümpence bir tavır, benimsemiyorum!
tombalak: efendim?
spartakist vedat: gerçek bir adın yok mu senin?
tombalak: valla, yok galiba...
spartakist vedat: hay allah... neyse direnç biz işimize bakalım.
tombalak: direnç mi? o da ne be?
spartakist vedat: sana taktığım isim. heheh, tombalak'tan iyi, öyle değil mi?
Burhanlı bölümleri koysalar daha iyidir.
Kaç gündür beklediğim ama survivor izleyen misafir teröründen dolayı izleyemediğim yapım.

Allah'ım kurtar beni bu cendereden!
- noldu be mükremin, ne güzel yaşıyoz işte.
- tırbişon sen azcık türkçe bilseydin, buna yaşamak demezdin.
asuman : eee? artık beni sevmiyorsun öyle mi ?

mükremin : ya seni seviyorum da seni sevmeyi eskisi kadar sevemiyorum. hani eskiden seni sevmenin birbirimizi sevmenin değişik gevrek bir tadı vardı, seni güldürmenin lezzeti damağıma yerleşir orada mutlu mesut yaşardı. yani bir şey olduğu vakit ilk bunu koşayım gideyim asumana gideyim tarzı haberci telaşı olurdu.

asuman : şimdi ne oldu peki ?

mükremin : bilmiyorum asuman , bilmiyorum. kalbim bir kuyunun dibindeki bir suyun içinde nefes almaya çalışan bir gariban. yukarı tırmanmaya çalışıyor ama ne yapsın; kuyunun duvarları düz. kuyunun duvarları ıslak.
görsel

1996 mı? :(

Yaşadığım son güzel yıldı..
bu aralar star tv'de tekrar yayınlanmaya başlamış 1990'ların çok sevilen tv dizisi.
+noldu be mükremin, ne güzel yaşıyoz işte.
- tırbişon, sen azcık türkçe bilseydin buna yaşamak demezdin.
star tv ekranlarında tekrar gösterilmektedir an itibariyle. o zamanlar dizi kalitesi daha iyiymiş. diyaloglar açısından.
Nedense sevememiştim ben bunu.
An itibariyle star tv de tekrarları verilmekte. Özlemişiz..
6. Sezondaki dekor değişimiyle kalitesi de düşmüştür.
--spoiler--
Lütfiye; Mükremin abi babamı açığa almışlar.
Mükremin; Niye santrafor mevkisinde tutunamamış mı?
--spoiler--
jenerik müziği imagination'un 1982 senesinde çıkan albümündeki Just an illusion şarkısından bir bölüm ile aynıdır.

02:55'den itibaren duyabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=SdbaK-EQ7r8
güncel Önemli Başlıklar