1. .
    yaşadığımız dünyanın getirisi olan en büyük sorunlardan biridir.
    banka katı şifreleri , internet bankacılığı şifreleri, mail şifreleri , site üyelik şifreleri vs vs buna beyin mi dayanır?

hepsi bir yana bir de bankaların ; şifre ve parolanızı her iki üç ayda bir değiştirmenizi istemesi vardır ki. insanın ulan banka babaannemin doğum tarihini bile yazdım daha da aklımda kalabilecek özel bir sayı kalmadı diyesi geliyor insanın. bir de üç defa ard arda yanlış girince bloke olmaz mı şifre gel de çıldırma.

+1234...
    -hatalı kullanıcı adı ya da parola girdiniz.
    -4321..
    -hatalı kullanıcı adı ya da parola girdiniz.
    +ananı hangisiydi lan.
    +666
    +şifreniz bloke olmuştur. lütfen en yakın şubemize ya da 444 lü numaramızı arayız.
    -aklıza gelebilecek her küfür !
    1 ... uluyanardag
  2. .
    yirmibirinci yüzyılda içinde bulunduğumuz durum.tüm şifreleri 123456 yapıp rahatlanmalıdır.*
    (bkz: 70 milyon bizi izliyor)
    (bkz: boşuna denemeyin)
    *
    ... ufogorenkoylu
  3. .
    her halta tek sifre kullanınca yapılması zorunlu olmayan hededir.
    ek bilgi: ancak boyle bir uygulamaya giderseniz, benim tavsiyem aman agzınızdan kacırmayın ve de guvenli bir sey secin. zira tek gafletle tum mal varlıgınızı ve ozel yasam gizliliginizi kaybetme riskiniz olusabilir. *
    ... the g man
  4. .
    anne kızlık soyadının sessiz harfleri+rastgele bir rakam yeterlidir bu sorunu çözmek için.
    ... delicious
  5. .
    kapitalizmin insanları nasıl ele geçirdiğini, nasıl sike sike tüketim toplumu yaptığını gözler önüne seren bir hadisedir. ulan aklıma fight club geldi he sabah sabah.
    ... insan okuz olmasin