bugün

ellenmekten yenemeyecek hale gelmiş bir cipsin içinden çıkması muhtemel tasodur.
bir çocuğu en çok mutlu edecek olayların başındadır.

bana bir defa aynı paketten iki tane ash* çıkmıştı. birini iyi bir paraya satmıştım, diğerini hala saklarım*
yaratıcı, zeki, boş konuşmayan realist bir kardeşim,dostum olan yazar. tüm sözlük ahalisine hayırlı uğurlu olsun.**
hayat boyunca insanın en mutlu olacağı anlardan birine neden olan tasodur abartısız. cips açılmış ve ilk taso alınmıştır. "bende var bu tüh" ya da "oo bende yoktu süper oldu" tepkileri verildikten sonra el pakete atılır cips almak için. ikinci ya da üçüncü seferde ele cips olmadığı anlaşılan bir şey değer ve o an "yoksa?" diye aniden paketin içine bakılır. ve işte gerçek mutluluk.
bir cocugun hayatında gorebilecegi en muhtesem ikilidir herhalde. tasolar guzelce alınır, temizlenip cebe koyulduktan sonra cipsler afiyetle yenilir ve sonra milletten taso kekmeye gidilir. baska ifadeler icin;
(bkz: kepmek)
hoşgelmiş bir yazardır.

ayrıca sevindiricidir. zira başıma geldiği zamanlarda, frito lay'in cipslerin içine taso koyan makinesinin bozulduğunu düşünmeme yol açmıştır. * kimseye de söylemezdim 2 tane çıktığını ki olay bir şekilde duyulup makine tamir edilmesin. *

(bkz: çocukken inanılanlar)
nickini gördüğümde beni bahçe duvarlarında taso oynadığımız,
yeni çıkan tasoları elcik yaptığımız,
taso saçtığımız günlere götürmüş olan yazardır.
hoşgeldin.
inşallah entrylerin de ismin kadar orjinaldir.
yeni gelmiş nesildaş yazar.
(bkz: hoş gelmiş)
ironisine hayran olduğum yeni bir beşinci nesil yazar. hoş gelmiş.
nickine ve mizah anlayışına hayran olduğum, takip ettiğim yazardır. *
açıklanacak öss yerleştirme sonuçlarında umarım "keşke" dediği yerlerden birine yerleşir.
çocukken evde bayram havası estiren durumdur.

-ovv anneeoo 2 taso çıktıaa heyooo.
(#3837680)
beni aynı çerçevede bir yazı yazmaktan kurtardığından dolayı teşekkür ve tebrik ettiğim yazardır.

şahsıma sağlam ayar vermiş yazardır. şu ana kadar aldığım troll, fake, hede, hödö, gibi bol klişeli ayarların içerisindeki en sağlamı buydu. gayet ciddi bir biçimde gönülden tebrik ediyorum kendisini.
(bkz: hayatta anlik mutluluk veren seyler)
iki taso bir pakete yakışır.
çocukluk zamanlarının büyük mutluluklarından biriydi. yılbaşı ikramiyesi çıkmış gibi sevinirdik..
#3989769 sadece zenginlerin oruç tutmakla mükellef olduğunu düşünen yazar. dinin yükümlülüklerini de yalnızca zenginlerin gerçekleştirdiğini sanıyor. ayrıca; bir çok zengin müslümanın da evinde neler yediğini iyi bilmekte.
cips fabrikasının dava açıp çatır çatır geri alacağı tasodur sonuçta diğer çocukların hakkı gasp ediliyo burda.
çocuk oyuncağıdır. oyna oyna çöpe at.
aynı cipsi satın alıp içinden hiçbirşey çıkmamasına göre çok daha mutlu bir olaydır. çoğu veledin bu konudaki muhteşem sevincine şahit olmuşluğum vardır.
ekşisözlüğün kapanmasına sevinen yazar(!) ilgi: (bkz: #4023938)

bir de haklı bahanesini söylemiş: "türkçeyi katlediyorlardı, kapandı, oh mis."
böyle bir gözlük takabilmek için at olmak gerekmiyor galiba.
(bkz: durmak yok yola devam)
umut sarıkaya tarzı mutluluk belirtisidir.
şahsımı ülkücülüğü yakıştıran zaat.

zamanında kürt, ermeni, ermeni uşağı, soysuz, imralıdakinin avukatı, köpek sıfatlara bürünmüştüm ama hiç ülkücü olmamıştım.

çok komik lan!

teşekkürler taso..
bana ilk okuldaki arkaşımın açtığı kampanyalı bir cipsten 10 dan fazla kadar bedava çıkmasını ulen arkadaş olmasına rağmen bana bir tane bile vermemesini hatırlattı.
bos yok yazan cipsin bos cikmasi olayının verdigi hüznün mutlak degerine eşit bir mutluluk veren hadisedir.
Tabi ayrıca nesildaşım yazardır.