bugün

koltuğunda sessizce oturuyordu. dışarıda sağnak vardı. kalktı, perdenin arkasından pencereye baktı. bir süre öylece durdu. sonra tekrar oturdu. masanın üzerindeki listeyi aldı. 5 isim vardı listede. uzunca bir süre baktı. sonra 3. sıradaki ismin üzerini çizdi, kalktı ve 'işte başlıyoruz' dedi..
cenaze arabası ağır ağır uzaklaşırken, gözlerinden düşen yaşların ona anlamsız bir güç verdiğini fark etmişti.
"Zil sesi şuuruna kızgın bir iğne gibi saplandı."

Jean-Christophe Gránge - Sisle Gelen Yolcu
çok güzel kokuyordu.
O gözlerin bir insana ait olması imkansızdı..
amına koduğumunun insanı hala yaşıyordu.
Bunu bir gün yapacağımı elbet biliyordum, fakat bu duyguyu derine gömdüğüm yerlerde şimdi onun cansız bedeni var.
belki ölmemiştir diye kafasına iki el daha sıktım. amk oğlu 9 canlıydı, bilirdim.
bıçağın keskin parlayan ucundan, kan damlıyordu çatlak parkenin üzerine..
bir anlık geçirdiği cinnet sonucunda arkadaşını bıçaklamış olmanın verdiği şaşkınlık,hüzün ve belirsizlik hissiyle sokak lambasının odaya vuran ışığı ile parlayan kan birikintisine kilitlenmişti.
'bir başka başlığın konusuydu.'
lanet olsun dostum bıçak kesmiyordu !!!!
esaslı bir giriş için; (bkz: bab ı esrar) (bkz: ahmet ümit)
Gözlerini açtığında nerede olduğunu çıkaramıyordu elleri ve ayaklarını sıkı sıkıya bağlamış olan ipi hissetmeye başlamıştı.
Karanlık ve yağmurlu bir geceydi, sokaktaki sessizliği arkasından gelen ayak sesleri bıçak gibi kesiyordu. Arkasına bakmadan hızla ilerledi. Artık asla arkasına bakmayacaktı ve yeni bir başlangıç yapacaktı, fakat bilmiyordu ki geçmişi onu hiç bırakmıycaktı.
öylesine soğuk bir hava vardı ki, cesetleri gizleyen direğin dibine işeyen tinercinin sidiği havada donuk halde asılı kalmıştı.
kapıyı hızlı bir hareketle çekti ve çıktı. kafasına şapkasını geçirirken hızlı adımlarla caddede yürüyordu...
Genis omuzlu atletik yapılıydı.
jackson vardı tam bir piçti.
siktiminin hayatından nefret ediyordum. Izdırap dolu geçen günler artık bir son bulmalıydı. Yeter artık uleynnnnnn.
bir insanın bilincini kaybetmesi için şahdamarına yirmi saniye baskı yapmak yeterlidir.
güncel Önemli Başlıklar