bugün

10 gün önce fenerbahçe-galatasaray maçı sonrası öldürülen burak yıldırım ın artık konuşulmuyor olmasıdır. öyle ki; bu olay yüzünden karalara bürünen, yas ilan eden hatta ve hatta bir camiayı katil ilan edenler bu gece büyük bir çoşkuyla türkiye kupası?!? zaferi kutlamaktadırlar.
napak kutlamayah mi o da isterdi kutlamamizi. fenerliler mi oldurdu cocugu diye sordurtan olay.
he amk he el sallıyor kutlamanızı istiyor

oğlum delikanlı olun biraz ya. çok zor değil. bütün fenerbahçelilerden bahsetmiyorum elbette ama samimi değilsiniz, iki yüzlüsünüz.

ya burak yıldırıma sahip çıkmayın doya doya şampiyonluk kutlayın ya da sahip çıkın ve kutlamayı dozunda yapın sahanın ortasında ankara havası oynayan topçularla gururlanarak değil.
sahi ne oldu galatasaray a laf atanlara ? teneke kupa için ortalığı yıktınız be niye kutlama yapıyorsunuz yas tutunsanıza ? biz lig şampiyonluğumuzu kutlamadık bizim adamlığımız sizin fukaralığınız burada ortaya çıkıyor.
cennette tezahurat yapiyor.
dangalak galatasaraylıların alayımsı bir şekilde sarfettiği bir sorudur.

Burak yıldırım bir galatasarıylı tarafından öldürüldü. Utanmadan onu unuttunuzda şimdi kupa kutlamasımı yapıyorsunuz diyorsunuz. Ulan vicdanını siktiklerim bize bok atacağınıza sizin o şuursuz futbolcularınızın maçtan sonra orta sahada maçı provake etmelerinden dolayı bir cana mal olan hareketlerini eleştirin. Tabi bakmazsınız ona siz giden bir canı bile taşşak malzemesi yapıp hala fener-cimbom tartışması yaparsınız. Lafım tüm galatasaraylılara değildir ama o bahsettiğim galatasaraylıların ben ta o vicdanını ...
bir reyhanlı vardı peki ona noldu ? ben söyleyeyim hiç bir zaman unutulmayacak , bir uğur mumcu vardı ne oldu biliyor musun o da unutulmadı . atatürk unutuldu mu bunca yapılan çirkinliğe rağmen aksine yaşadığımız her sevinçte her gurur da daha da büyüdü sevgisi içimizde en azından benim içimde büyüyor . bir takımın kupa kazanmasına sevinmesi de hiç bir şeyi unutturmaz güzel kardeşim . yas her zaman avm'nin ortasına seccade serip namaz kılmak gibi yaşanmaz . baban öldü diye üzülürsün lakin işe girince sevinirsin neden biliyorsun değil mi çünkü o da sevinirdi öyle olsun isterdi . Burak'ın katli fenerbahçe taraftarı olmama rağmen bu toplumun suçudur hepimizin günahıdır senin benim . bu zihniyetin kurbanıdır o . fenerbahçeliler sevinemez , yenemez , taraftara jop , biber gazı . bir burak yıldırım vardı ne oldu biliyor musun ? Tüm fenerbahçelilerin kalbinde . https://twitter.com/Fevzi...33099857920/photo/1/large
genç bir çocuğun hayatı üzerinden propaganda yapan kulübün yöneticilerini hedef alan sorudur.

(#19675991) şahsım adıma konuyu olduğu gün futboldan bağımsız değerlendirilmesi gerektiğini söylemiştim özetle. nihayetinde ortada bir cinayet vardır. ama bilinçli şekilde bu gencin hayatı üzerinden rakibine saldıran olayı politize edenlerin bugünde aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini söylüyorum.

ister kabul edin ister etmeyin, insanların ölüsü üzerinden siyaset yapan bir başkanınız var. bu entry de ona girsin.
Millet annesinin babasınının acısını unutuyor zamanla. Sadece evlat unutulmazmış. Tanımadığı birine ne kadar üzülebilir ki? insanoğlu unutur ve gayet normal bir olaydır.
O burağa ne mi oldu bizim sahaya bakmamız gerekiIyodu o dönem ülkeye değil ama şimdi ülkeye de bakabiliriz sahaya da o yüzden iki gence de yazık ettiler.
angut sorusu olabilir.

bir utanç var ortada ve hala üzerinden fenerbahçe'ye laf sokma çabası. git bunu ailesine sor bakayım? git sor.

mühendis oktay ne oldu? onu da sor.

öldürülen leeds taraftarları ne oldu? onu da sor.

gerçek bir galatasaraylı'nın yani insan olan adamın böyle bir şey üzerinden fenerbahçe'ye laf sokmayacağını düşünüyorum, eğer öyleyse demek ki yanıldığım çok nokta var.
güncel Önemli Başlıklar