bugün

Güldüren bir hissiyat. Evet.
Kişinin bok olma arzusudur. ishal bok, kabız bok, ince tırtıklı bok vb. bok çeşitlerinden birini olma isteğidir. Bir bok olamadım bari domates kabuğu olsaydım dersin.. Tabii başka katogorileri de vardır. Mesela bir toprak olmak istersin. Ben belli bir süre kalker oldum çok zordu, bıraktım. Biraz üzüldüm tabii bir toprak olamadım diye sonra dağa çıktım, biraz oksijeni çektim muhabbet ettim, karbondioksitlerimi döktüm rahatladım sonra karşıma kırmızı başlıklı yedi zenci çıktı, korktum, kaçtım.. swh. Ne diyorum lan tövbe tövbe.
Korkulmaması gereken durumdur. Zira b*k olanlardan aslında hiç bir farkı yoktur. O aslında doğuştan b*ktur. Fakat diğerleri sonradan b*k olmuşlardır. Burada anlaşılmayan şey onca olunabilecek şey varken neden b*k olunmaya çalışıldığıdır.
bazen bir bok iyidir. toparlanamayıp her yere bulaşmış, sayılamayan bin lekeli eskiden bir (one) bok olmuş bir (some) bok olabilirsiniz. bir bok olup birbokluğun üzerinde oturmak, kimseyi de yanınıza oturtamayacağınız kıvamda boklaşmışlıktan yeğdir.

dördüncü entry'min sonuna geldik.
Özellikle Belli bir yaştan sonra çok boktan bir histir.