bugün

kokusuyla kafayı bulmak deyiminin bedende hayat bulduğu kriminal olarak incelenmesi gereken değişik vaka.
amaca kestirmeden ulaşan, nokta atışı yapan tipler olarak da irdeleyebileceğimiz kişiler.lakin içki sohbetlerinin adabında yaşanması gereken "gelişme" kısmından yoksun kalıp direkt sonuç kısmına geçmelerinden mutlaka bir ezilmişlik hissedeceklerdir.
her açtıkları birayı ilk biralarıymış gibi içen tiplerdir. yeşil çorapları vardır bi de. tiptir işte.
(bkz: DÜZ ADAM)
kesinlikle psikolojik durumla lakalı olan tabii aç karna içmenin de büyük etkisi olan bir durumdur. dalga geçilmemeli, bu da fıs çıktı denmemelidir.
zaten kabul edenler olduğu gibi (bkz: ben bir bira ile sarhos olurum zaten), bir de bu durumu hiç kabul etmeyenler vardır (bkz: ben sarhos olmam)
ailesinin buyuk sucu olan, zavalli alkol tuketmek isteyip tuketemeyen insanlardir.hic anlamam sen versene kizina bir yılbasi gecesi alkolu kiz tatsin ne oldugunu ogrensin sonra bak arkadaslarinin yaninda boyle isler yapinca got oluyor.

bu yuzden ailemi taktir etmisimdir her ne kadar alkol icin ama sigara icmeyin mantiginda dahi olsalarda.
(bkz: içmeden sarhoş olmak)
(bkz: öyle sarhoş olsam ki)
(bkz: bir miller la sarhoş olan tipler)
(bkz: içmeden sarhoş olmak)*
Gerçeği sarhoş olmak değilde sarhoş taklidi yapmakdır.yapan kişi ya ilgi çekmek istiyordur.Ya da aptaldır.
ucuz ve kestirme yoldan çakır keyifi yakalamış değerli insanlardır.
"Ben beş şişe içiyorum birşey olmuyor." iddasında bulunduktan sonra içmeye başlandığında ilk biranın yarılarında her şeye gülmeye başlaan öle başı dönen ama çaktırmamaya çalışan tipler.
ortamdaki bira kokusu ile sarhos olan versiyonlari da mevcuttur. *
(bkz: tamamen psikolojik)
içki töleransı dar olan kimselerdir.

ayrıntılı bilgi için;

(bkz: içki töleransı)
kesinlikle imrenilesi bi durumdur.kafan biraz guzel olsun,aksam muhabbeti geyik gecsin diye mideyi sisirmek ten iyidir...hesapli da olur kendisi.
(bkz: en güzel bir şey)
-ben değmil ikiş tağne içtimnn hiçbirtt şeğyy olmadı.
(bkz: bir biranın sarhoş edeceği günler)
ekonomik insanlardır. hatta en çok aranan sevgili modelidir.*
genelde "ben ne biralar içtim peheeey" şeklinde laflar söyleyip soluğu sarhoş bir şekilde kusarken alan tiplerdir bunlar. hayır bünye bu kardeşim içemiyosan içemiyosundur ne diye hava yaparsın?*
(bkz: baris baris) *
Alkolik insanlardir . sanilanin aksine cok alkol tuketen insanlar nispeten daha az yada 40 yilda bir alkol alan insanlardan daha cabuk sarhos olurlar . Varsa cevrenizde alkolle arasi iyi olan tipler iyi bir gozlem sonucu sizde bu sonuca varacaksinizdir .
güncel Önemli Başlıklar