bugün

niyet önemli derler bu durumda.
bulgaristan göçmenidir. ucuzcudur. *
muhtemelen daha önce içmemiştir. alkol bünyede alışkanlık yaptığı için ilk önce bir bira ile sarhoş olur.daha sonra iki bira, biraz daha sonra üç bira, dört,beş,altı...
acayip dertlidir.
(bkz: yok artık)
önemli olan kaç birada sarhoş olduğun değil yeğen, asıl önemli olan sarhoş olmaktır.
bayansa eğer, erkek arkadaşları tarafından yatağa en yakın aday olarak görülen insandır.
çekilmezdir, fazla yaklaşılmamalı ve kesinlikle birlikte içilmemelidir. muhtemelen kusar da o. * * *
içkiye yeni başlamış olması muhtemel olan insandır. 3 aya göbek çıkar, bira da artık su gibi gelmeye başlar merak etmeyin.
O günkü ruh haliyle ilgilidir.
içmeden önce sarhoştur aslında bir bira içince kendini bulmuştur, helal olsundur.
(bkz: ver gazı)
kanımca psikolojikmen sarhoştur o. eğer gercekten sarhoşsa yazıktır, alkolun a sını ağzına almasındır, yaramıyor çünkü baksana.
tırttır ve içsede içmesede bir şey fark etmez bence sanırsam.
1 küçüğün veya büyüğün üstüne 1 birayla cila atıp geceyi noktalayan insandır. güzel içicidir, muhabbetçidir.
sarhoş numarası yaparak partnerinin onu yatağa daha çabuk götürmesini isteyen bayandır.
birayı damla damla içerse ya da biranın içine sigara külü döküp içerse normal karşılanması gereken insandır.
genelde bayandır ama bay modelleri de yok değildir.
Kuzenimdir, hatta içtiği bira da light biradır.

Tanım: Sarhoş olması için 50 cc. biranın yeterli olduğu insan.
3 birayla başına gelecekleri tahmin ettiğim insandır.
alacağı her yudumda, konuştuğu yabancı dille ilgili değişiklikler olacak kişidir.

1. yudum: bir değişiklik olmaz.
2. yudum: ingilizcesi bir seviye yükselir.
3. yudum: ingilizcesi bir seviye daha yükselir. (grammar tamamen yok olur.)
4. yudum: konuşması çok daha akıcı hale gelir ama araya kendi dilinden sözcükler girmeye başlar.
5. yudum: ingilizce şarkı söyleyebileceğini hatta karaokede rakip tanımayacağını keşfeder.
6. yudum: ingilizce olduğunu düşündüğü deyimler kullanmaya başlar.
son yudum: amerikan ingilizcesi konuşmaya başlar.
*
rakıyı gördüğünde, vodkayı kokladığında, viskiyle ellerini yıkadığında sarhoş olabilen insandır. bu tipler 3 birayla peygamber, beş biradan sonrada tanrı olabilir.
Vodkayla tanışma şerefine henüz erişememiş insandır.
liselidir. ya da üniversitenin lise tayfasındandır. hala günde 200 mesaj atabilmektedir. özetle maldır.
aslında en iyisidir. ne güzel lan boşuna yük taşımıyorsun, fazla para vermiyorsun.
"niye hamallık yapayım ki?" insanıdır. ayrıca üç beş kere denememe rağmen bir biranın bile sonunu getirememiş biri olarak bilmiyorum ben de o insan mıyım acaba? azimliyim ama, o iğrenç içkiyi bir şekilde içeceğim.

baştan edit: liseli falan da değilim ibneler.