bugün

beşiktaş'lı renktaşların düşünce ve duygularını dile getirmesi.
evet bir beşiktaş'lı olarak iyi ki beşiktaşlı olmuşum diyebiliyorum.
takımımda ne bir it var ne de it'in taraftarı.
adam gibi adamlardır, beşiktaşlılar!
yolda formalı bir beşiktaşlı gördüğünde selam verip, kardeşim, renktaşım diye sarılmaktır beşiktaşlılık.
bir beşiktaşlı olarak ;
galatasaray real madrid'den 10 tane gol yerken taşaklarıyla oynamanın zevki ve mutluluğunu yaşamaktır.
bir beşiktaşlı olarak, bugünkü taraftarlara benzersem, öbür tarafta Süleyman Sebalar ve Baba Hakkılar yakama yapışır.
bir beşiktaşlı olarak, taraftarları densiz de olsa, (renkli) türk takımlarının gavurlara yenilmesinden hep üzüntü duyarım.
her taraftar içerisinde orospu çocuğu var bunu kabul ediyorum derdim mesela.

görsel

sikini taşağını açıp sağa sola gösteren şu piçte beşiktaşlı mesela. Tribünde yunan bayrağı açan çelsi bayrağı açanda beşiktaşlı mesela.

beşiktaş atkısını yakan fenerli de var ki o beşiktaş armasında türk bayrağı var. o derece sığır bir fenerbahçeli.
bir beşiktaşlı olarak ;
eski günlerimize dönüş sinyallerinden dolayı mutluluk ve gurur duyuyorum.

bir beşiktaşlı olarak ;
onun bunun çocuklarının tinerci tayfası demesine sadece gülüp geçiyorum.

bir beşiktaşlı olarak ;
başarı değil, adam gibi futbolcuların, adam gibi futbol oynayıp kahpe evlatlarının suratına demba ba'nın ba'sıyla vurmasını istiyorum.
beşiktaş bayraklarını balkonlarımıza asmayı unutmayalım alem besiktaslı görsün.
bugün avrupa liginde elenen galatasarayın taraftarlarıyla velet gibi uğraşan beşiktaş taraftarlarını kınıyorum. biz beşiktaşlılar avrupada elenen türk takımlarıyla dalga geçmemeliyiz.
net söylüyorum geri zekalı olmaktır.
evet bugün anladım alayiniz aynı.
yallah ingiltereye...
şampiyonluk yarışında sivassporu destekliyorum.